Koniec przerwy serwisowej

[Aktualizacja]

Szanowni Państwo,

informujemy, że zakończyła się przerwa serwisowa i mogą już Państwo korzystać z serwisu internetowego, mobilnego i telefonicznego CA24.
Przepraszamy za wcześniejsze niedogodności.

[POPRZEDNIA INFORMACJA O PRZERWIE SERWISOWEJ]

Szanowny Kliencie,

w najbliższy weekend planowana jest przerwa w pracy naszych systemów IT, niezbędna do podnoszenia jakości obsługi. Od godz. 22:00 w sobotę 5 sierpnia do godz. 10:00 w niedzielę 6 sierpnia wyłączone będą serwisy bankowości elektronicznej CA24 oraz ograniczony zostanie dostęp do produktów i usług naszego banku. Uprzejmie prosimy o wykonanie planowanych płatności i przelewów we wcześniejszym terminie.

W szczególności niedostępne będą serwisy CA24 (internetowy, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR, płatności internetowe Przelew Online. Nie będzie więc np. można zalogować się na swoje konto w e-banku, aplikacji mobilnej, zapłacić za zakupy przelewem online w sklepie internetowym.

Nie będzie możliwe również otrzymywanie powiadomień SMS o wykonanej transakcji kartą czy odpowiedzi na wysłane zapytanie o saldo. Serwis telefoniczny CA24 będzie dostępny wyłącznie w zakresie zastrzegania kart - poza zastrzeżeniem karty, nie będzie możliwe wykonanie żadnej innej operacji w tym serwisie.

Nie przewidujemy utrudnień w korzystaniu z kart płatniczych w sklepach i punktach usługowych, a także przy wypłacie gotówki z bankomatów. Wpłaty dokonane na rachunek za pośrednictwem wpłatomatów zostaną zaksięgowanie w niedzielę po godz. 10.

Jednocześnie informujemy, że nie przewidujemy żadnych zmian związanych z logowaniem do naszych systemów. Oznacza to, że nie będziemy wymagać od naszych klientów innych danych w czasie logowania niż dotychczas. Nie będzie potrzebne żadne uaktualnianie danych, ani ich dodatkowa weryfikacja.

Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Dorota Poniatowska-Mańczak
Dyrektor Pionu IT

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www