Przystąp do Programu Poleceń i zyskaj do 300 zł za każdą skuteczną rekomendację konta firmowego!

Jak zostać Polecającym?

Aby zarekomendować konto firmowe:

1. Zostań Polecającym wypełnij formularz przystąpienia do Programu Poleceń za pośrednictwem strony internetowej lub odwiedzając placówkę bankową.

Pamiętaj! Jeśli posiadasz więcej niż jedno konto firmowe w naszym Banku, wskaż jeden numer rachunku bankowego, na który będziemy mogli wypłacać Twoją premię.

2. Odbierz SMS i e-mail z unikalnym Kodem Polecenia , niezbędnym do identyfikacji Ciebie jako Polecającego - bez niego nie jest możliwe polecanie i wypłata premii.

3. Przekazuj Kod Polecenia znajomym wraz z linkiem do otwarcia konta firmowego w Programie Poleceń: www.credit-agricole.pl/korzystam-w-biznesie

Jak polecać, by dostać do 300 zł premii za każde Skuteczne Polecenie?

Wybierz znajomych lub kontrahentów, którym chcesz polecić konto firmowe i przekaż im swój Kod Polecenia oraz adres strony, na której mogą zgłosić chęć otwarcia rachunku www.credit-agricole.pl/korzystam-w-biznesie

Osoby polecone przez Ciebie muszą wypełnić formularz otwarcia konta firmowego w Programie Poleceń za pośrednictwem strony internetowej lub odwiedzając placówkę bankową, wpisując w nim przekazany przez Ciebie unikalny Kod Polecenia.

Osoby, którym poleciłeś konto firmowe, po wypełnieniu formularza otwarcia konta firmowego w Programie Poleceń muszą podpisać umowę o dany produkt w placówce bankowej i spełnić warunki Skutecznego Polecenia zawarte w Regulaminie Programu Poleceń.

Jeśli Poleceni spełnią wszystkie warunki możesz otrzymać Premię w maksymalnej wysokości 300 PLN, na którą składają się:

  • 100 PLN za otwarcie i aktywne używanie konta firmowego przez Polecanego w każdym z trzech miesięcy od daty zawarcia umowy o konto firmowe,
  • 100 PLN za aktywne używanie konta firmowego przez Poleconego w każdym z sześciu miesięcy od daty zawarcia umowy o konto firmowe,
  • 100 PLN za uruchomienie Kredytu w rachunku bieżącym konta firmowego lub Kredytu Pożyczka Biznes lub Kredytu Inwestycyjnego dla Poleconego.

Odzyskiwanie Kodu Polecenia

Jeśli zagubiłeś SMS lub wiadomość e-mail z Kodem Polecenia, skorzystaj z formularza odzyskiwania Kodu Polecenia używając danych, jakich użyłeś podczas rejestracji do Programu Poleceń.

Szczegóły

Opłaty i regulaminy

Nota prawna

Program Rekomendacji Klienckich "PoleCAm Biznes" (dalej: Program Poleceń) trwa od 01.12.2016 r.do 30.04.2017 r. Warunkiem udziału w Programie Poleceń jest m.in. posiadanie konta firmowego w PLN w Banku Credit Agricole (Konto). Wszystkie warunki udziału w Programie określone są w Regulaminie. Polecający może otrzymać Premię w wysokości do 300 zł za każde Skuteczne Polecenie po spełnieniu warunków Programu Poleceń szczegółowo określonych w Regulaminie. Regulamin Programu Rekomendacji Klienckich "PoleCAm Biznes", zawierający definicję Skutecznych Poleceń oraz aktualnie obowiązująca Tabela opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe dla Klientów Instytucjonalnych dostępne są w placówkach bankowych i na www.credit-agricole.pl/polecam-w-biznesie. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.