Otrzymałeś od znajomego jego unikalny Kod Polecenia? Świetnie! Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę kont firmowych!

Otwórz konto dla Twojej firmy!

Wypełnij formularz otwarcia rachunku firmowego w Programie Poleceń za pośrednictwem strony internetowej lub odwiedzając placówkę bankową. W przypadku wysłania formularza internetowego skontaktuje się z Tobą nasz Doradca, aby ustalić najwygodniejszy dla Ciebie sposób otwarcia konta firmowego w jednej z naszych placówek. Po otwarciu konta firmowego sam możesz przystąpić do Programu Poleceń i zyskać premię za Skuteczne Polecenia. Sprawdź szczegóły

Wybierz ofertę konta najlepszą dla Twojej firmy!

Jeśli potrzebujesz prostego konta na start, z niewielką ilością darmowych transakcji wybierz konto SOLISTA Biznes

Jeśli Twoja firma potrzebuje darmowych rachunków pomocniczych, większej ilości przelewów przez internet za 0 zł wybierze konto SONATA Biznes

Firmom, które potrzebują najszerszej gamy instrumentów finansowych w ramach konta oferujemy konto SYMFONIA Biznes z 5 darmowymi wpłatami gotówki u doradcy, 5 darmowymi rachunkami pomocniczymi i 100 przelewami przez internet za 0 zł.

Konto firmowe za darmo

Skorzystaj z Oferty Powitalnej Banku Credit Agricole i nie płać za prowadzenie konta firmowego i za kartę do konta przez pierwsze 3 miesiące.

Szczegóły

Opłaty i regulaminy

Nota prawna

Program Rekomendacji Klienckich "PoleCAm Biznes" (dalej: Program Poleceń) trwa od 01.12.2016r.do 30.04.2017r. Warunkiem udziału w Programie Poleceń jest m.in. posiadanie konta firmowego w PLN w Banku Credit Agricole (Konto). Wszystkie warunki udziału w Programie określone są w Regulaminie. Polecający może otrzymać Premię w wysokości do 300 zł za każde Skuteczne Polecenie po spełnieniu warunków Programu Poleceń szczegółowo określonych w Regulaminie. Regulamin Programu Rekomendacji Klienckich "PoleCAm Biznes", zawierający definicję Skutecznych Poleceń oraz aktualnie obowiązująca Tabela opłat i prowizji za czynności i usługi bankowe dla Klientów Instytucjonalnych dostępne są w placówkach bankowych i na www.credit-agricole.pl/polecam-w-biznesie. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.