Chcesz złożyć wniosek o subwencję PFR, ale nie masz u nas konta?

Skorzystaj z promocji!

Otwórz Konto Biznes i złóż wniosek o subwencję finansową w Programie Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju w serwisie CA24 eBank – a prowadzenie konta będziesz miał za 0 zł przez 12 miesięcy.

Promocja dotyczy tylko nowych klientów i obowiązuje od 1 maja do 31 lipca 2020 roku (lub do wyczerpania środków w ramach subwencji PFR).

Jak otworzyć konto?
 • Umów się z doradcą w wybranej placówce bankowej
 • Odwiedź najbliższą placówkę bankową
 • Zadzwoń pod 801 33 36 66 lub + 48 71 35 49 035 (z zagranicy i komórek)
  (Koszt według stawek operatora)
 • Wyślij sms o treści BIZNES na 71127
  (Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT)

Informacje prawne

Bank kieruje ofertę Konta Biznes do:

 1. osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które samodzielnie lub w formie spółek osobowych:
  • prowadzą działalność gospodarczą,
  • wykonują wolne zawody,
  • uzyskują dochody z prowadzenia działalności rolniczej lub pokrewnej (rybołówstwo, leśnictwo, łowiectwo) bądź działów specjalnych produkcji rolnej.
 2. osób prawnych i jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, o ile posiadają zdolność prawną (zdolność do czynności prawnych) zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na mocy obowiązujących przepisów.

Subwencje finansowe w ramach Programu Tarcza Finansowa PFR udziela Polski Fundusz Rozwoju S.A. Zasady i warunki oraz wysokość przyznanej subwencji określa Polski Fundusz Rozwoju S.A.
Credit Agricole Bank Polska S.A. pośredniczy w zawarciu umowy między przedsiębiorcą a Polskim Funduszem Rozwoju S.A. Środki przyznane w ramach Tarczy Finansowej PFR będą wypłacone przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. na rachunek przedsiębiorcy w Credit Agricole Bank Polska SA. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny.

© 2020 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku