OTWÓRZ KONTO arrow
kv

Wiemy, że masz swoje indywidualne potrzeby i oczekiwania, również te dotyczące banku.

W Banku Credit Agricole uważnie słuchamy naszych Klientów, dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe konto osobiste.

Konto korzystne pod każdym kątem:

1
konto bez opłat - 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę wielowalutową do konta, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną Spawdź warunki »
2
bogate w funkcjonalności (np. wysoko oprocentowany Rachunek Oszczędzam, wyjątkowe ubezpieczenie Pomoc dla Ciebie, wielowalutowa karta płatnicza z wybranym wizerunkiem, bank w telefonie, rabaty w największym Klubie Rabatowym w Polsce)
3
wyjątkowe promocje - wybierz najlepszą dla siebie i zyskaj nawet 300 zł. Warunki promocji »

Konto dla Ciebie - korzystne pod każdym kątem

0

za prowadzenie
konta

0

za kartę
wielowalutową
do konta

0

za wypłaty
ze wszystkich
bankomatów
w Polsce

0

za przelewy
Elixir przez
internet i aplikację
mobilną

 
Miesięcznie min. 1 000 zł wpływu i 1 płatność kartą lub BLIK bezpłatnie Otwórz konto btn
bezpłatnie bezpłatnie 1 płatność kartą
w miesiącu lub BLIK
bezpłatnie Otwórz konto btn
1 płatność kartą
w miesiącu lub BLIK
bezpłatnie 1 płatność kartą
w miesiącu lub BLIK
bezpłatnie Otwórz konto btn
miesięcznie: 10 000 zł wpływu lub 200 000 zł na rachunkach prowadzonych w ramach konta bezpłatnie bezpłatnie bezpłatnie Otwórz konto btn

Zyskaj na start - 3% z Rachunkiem Oszczędzam

Z Kontem dla Ciebie możesz oszczędzać jeszcze więcej. Otwórz konto osobiste z Rachunkiem Oszczędzam i skorzystaj z oferty specjalnej „Na start”- 3% na Rachunku Oszczędzam w złotówkach z kwartalną kapitalizacją odsetek.

Oferta specjalna Rachunku Oszczędzam „Na start” obowiązuje przez 4 miesiące od otwarcia konta i dotyczy Klientów, którzy otworzyli nowe konto dla osób fizycznych w Banku w okresie obowiązywania oferty i nie posiadali wcześniej tego typu konta (oferta nie dotyczy Pakietu Depozytowego). Szczegółowe informacje o ofercie „Na start” określone są w Tabeli oprocentowania kont dla osób fizycznych.

money
Teraz, możesz mieć jeszcze więcej!

Skorzystaj z promocji trwającej do 31.07.2018 r. i wybierz premię, która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.

Do 200 zł premii
za przeniesienie konta

Jeśli przeniesiesz do nas swoje konto z innego banku, my wypłacimy Ci nawet 200 zł. To łatwe – wystarczy, że:

  • na to konto będzie wpływać Twoje wynagrodzenie,
  • przez min. 3 miesiące zapewnisz regularne wpływy na konto - min. 3 000 zł dla premii 200 zł lub min. 1000 zł dla premii 100 zł,

Nasi Doradcy załatwią za Ciebie formalności związane z przeniesieniem konta.

Do 300 zł zwrotu
za opłacane rachunki

Jeśli z Twojego konta będziesz opłacał rachunki za energię, gaz, TV, internet, wodę lub za telefon, my zwrócimy Ci do 5% za zapłacone faktury. Łącznie na Twoje konto może wrócić w ciągu roku nawet 300 zł. Skorzystaj! Zarejestruj swoje faktury i zapewnij regularne wpływy na konto min. 1 000 zł miesięcznie.

50% premii z CAsaver

Chcesz oszczędzać? Możesz to robić codziennie, w prosty sposób podczas zakupów – dzięki usłudze CAsaver. Za każdym razem, gdy zapłacisz swoją kartą do konta, nawet za drobne zakupy, wybrana przez Ciebie kwota zaokrąglenia trafi z konta osobistego na Twój oprocentowany Rachunek Oszczędzam. Ty decydujesz do jakiej kwoty zaokrąglasz – to proste, jak wrzucanie reszty do skarbonki.

W promocji, dodatkowo my dołożymy 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń – nawet 25 zł premii miesięcznie, przez cały rok. Dzięki temu możesz zyskać nawet 300 zł. Wystarczy, że miesięcznie: na Twoje konto wpłynie min. 1000 zł i zapłacisz łącznie kartą min. 300 zł.

btn
umbrella

Pomoc dla Ciebie - przez 6 miesięcy za 0 zł

Zadbaj o dodatkową ochronę dla siebie i swoich bliskich. Skorzystaj z ubezpieczenia Pomoc dla Ciebie i zyskaj spokój w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Sam wybierz pakiet najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

legend

Pomoc ZDROWIE

Pomoc lekarza lub pielęgniarki, transport medyczny, dostarczenie leków czy sprzętu rehabilitacyjnego – w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.

Pomoc DOM

Pomoc fachowca np. ślusarza, hydraulika, elektryka, stolarza – na wypadek zdarzeń takich jak: włamanie, zalanie, pożar. Pomoc specjalisty w zakresie napraw sprzętu AGD/RTV w razie awarii.

Pomoc TELEFON i KIESZEŃ

Ochrona na wypadek uszkodzenia lub kradzieży telefonu, utraty kluczy lub dokumentów, tablic rejestracyjnych, karty SIM lub gotówki pobranej z bankomatu przy użyciu Twojej karty do konta.

Pomoc KOMPUTER i INTERNET

Pomoc w przypadku awarii lub cyberataku na Twój sprzęt komputerowy: naprawa sprzętu, odzyskiwanie danych, użyczenie sprzętu.

Pomoc SAMOCHÓD

Pomoc w przypadku wypadku lub awarii samochodu: naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie, auto zastępcze lub zakwaterowanie w hotelu.

Przez 6 miesięcy z wybranego przez siebie pakietu możesz korzystać za 0 zł.
Wystarczy, że w ciągu 6 miesięcy od otwarcia swojego konta podpiszesz umowę ubezpieczenia.

klub rabatowy

Oszczędzaj podczas zakupów! To możliwe. Z Twoją kartą do konta masz dostęp do największego Klubu Rabatowego w Polsce i rabatów w blisko 10 000 miejsc w całej Polsce.

klub

i korzystaj, ze zniżek w Klubie Rabatowym

one card

Jedna karta, wiele walut

Dla Ciebie jedna karta do Twojego konta i rachunków walutowych. Możesz nią płacić wygodnie w PLN, EUR, USD i GBP za granicą oraz w internecie bez prowizji za przewalutowanie – w ramach Twoich środków zgromadzonych na rachunku walutowym. W zależności od tego, w jakiej walucie wykonasz transakcję, my automatycznie obciążymy Twój właściwy rachunek złotowy lub walutowy.

Z karty możesz korzystać we wszystkich punktach oznaczonych logo Visa lub Mastercard.

cards

Karta płatnicza
z wizerunkiem,
który sam wybierzesz

Do Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie GO! oraz Konta dla Ciebie MOVE! spośród kilkudziesięciu wizerunków możesz wybrać taką grafikę na karcie, która najlepiej do Ciebie pasuje.

btn

Płać i wypłacaj telefonem

blik

Korzystaj z wygodnych płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłacaj gotówkę z bankomatu, nawet jeśli zapomniałeś karty czy portfela. Wystarczy Twój telefon z aplikacją CA24 Mobile i dostęp do internetu.

steps

Do potwierdzenia płatności użyjesz 6 cyfrowego kodu BLIK, który wpiszesz na terminalu płatniczym w sklepie, w bankomacie lub w opcji płatności w sklepie internetowym.

transfer

Przelewy ekspresowe
Express Elixir

Korzystaj z szybkich przelewów z banku do banku.

steps
your bank

Twój Bank zawsze przy Tobie

founds

Dodatkowe środki wtedy, kiedy potrzebujesz

Na nieprzewidziane wydatki lub na większe potrzeby możesz mieć Indywidualną Linię Kredytową, czyli dodatkowe środki dostępne na Twoim koncie, z których możesz swobodnie korzystać. Sam zdecyduj jaka kwota będzie Ci potrzebna. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,10%.

btn

Przenieś do nas swoje konto – to prostsze niż myślisz!

easy account transfer
  • 1. Wypełnij wniosek o przeniesienie konta
  • 2. Formalności załatwimy za Ciebie
  • 3. Zyskaj nawet 200 zł w ramach promocji „Korzyści dla Ciebie”

Warto! Jesteśmy najlepsi!

the best bank

Credit Agricole Bank Polska S.A. jest najlepszym bankiem w rekomendacjach klientów.

W badaniu „Klienci Banków w Polsce” – Millward Brown styczeń – grudzień 2017, konto osobiste Banku Credit Agricole zostało najwyżej ocenione w rekomendacjach Klientów.