Ochrona przed kieszonkowcami - Bezpieczna Kieszeń

Ochrona przed kieszonkowcami

Dzięki indywidualnemu pakietowi Bezpieczna Kieszeń, w razie kradzieży lub rabunku, możesz uzyskać zwrot kosztów związanych z wyrobieniem kart kredytowych i dokumentów, a także zakupem nowego zamka wraz z kompletem kluczy.

Środki na zakup nowego telefonu komórkowego - Bezpieczna Kieszeń

Środki na zakup nowego telefonu komórkowego

Ochroną ubezpieczeniową objęte są koszty zakupu nowego telefonu komórkowego, jeśli poprzedni został skradziony. Suma ubezpieczenia, jakie otrzymujesz, to nawet do 400 zł.

Rekompensata za skradziony portfel - Bezpieczna Kieszeń

Rekompensata za skradziony portfel

Ubezpieczyciel może wypłacić Ci jednorazowe świadczenie w wysokości 100 zł, jako pokrycie straty związanej z kradzieżą portfela.

Pokrycie kosztów przerejestrowania samochodu - Bezpieczna Kieszeń

Pokrycie kosztów przerejestrowania samochodu

Jeśli w chwili kradzieży miałeś przy sobie dowód rejestracyjny należącego do Ciebie pojazdu, Ubezpieczyciel pokryje maksymalnie do 1500 zł kosztów wydania nowego dokumentu, wraz z kosztami przerejestrowania samochodu i wydaniem nowych tablic rejestracyjnych. Możesz uzyskać także zwrot kosztów z tytułu utraty innych dokumentów.

Pełne wsparcie za jedyne 11 groszy dziennie

Bezpieczna Kieszeń jest ubezpieczeniem indywidualnym. Miesięczny koszt pakietu jeśli posiadasz konto osobiste w Banku Credit Agricole wynosi maksymalnie 2,99 zł, a w przypadku konta PROSTOoszczędzajacego PREMIUM - możesz otrzymać go za darmo.

Jeden telefon, by skorzystać z pomocy assistance

Wszelkie zdarzenia i problemy możesz zgłosić, dzwoniąc do Ubezpieczyciela pod całodobowy numer telefonu 801 300 515 lub 71 77 32 333 . Konsultanci przyjmą Twoje zgłoszenie i przekażą je do odpowiednich specjalistów.

Szeroka ochrona przy minimum formalności

Zakupu ubezpieczenia bez zbędnych formalności dokonasz w dowolnej placówce Banku .

Szczegóły

Informacje prawne

 1. Forma umowy: ubezpieczenie indywidualne
 2. Ubezpieczyciel: Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
 3. Agent: Credit Agricole Bank Polska S.A.
 4. Ubezpieczony: osoba fizyczna.

Szczegółowe informacje na temat zakresu ochrony zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Kieszeń.
Wysokość stawek za ubezpieczenie wskazana jest w: Tabeli składek Credit Agricole Towarzystwa Ubezpieczeń S.A.(CATU). Wysokość zniżek dla Klientów posiadających konto w Credit Agricole Bank Polska S.A. znajduje się w Tabeli Bonusów za zakup ubezpieczenia z oferty CATU dla osób fizycznych posiadających konta w Credit Agricole Bank Polska S.A.

Credit Agricole Bank Polska S.A. stosuje zasady określone w przyjętej przez ZBP Rekomendacji dobrych praktyk na polskim rynku bancassurance.

Opłaty i dokumenty

Dokumenty obowiązujące

Jak zgłosić roszczenie?

W przypadku zdarzenia objętego ochroną Ubezpieczyciela: Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

 1. Niezwłocznie zgłoś fakt utraty przedmiotów w wyniku kradzieży, kradzieży z włamaniem lub rabunku na Policję oraz uzyskaj pisemne potwierdzenie tego zgłoszenia.
 2. W przypadku utraty telefonu komórkowego niezwłocznie zablokuj kod IMEI i kod SIM u operatora sieci telefonii komórkowej.
 3. Tak szybko jak to możliwe, powiadom o zaistnieniu zdarzenia Ubezpieczyciela pod numerem: 801 300 515 * lub +48 71 36 92 887 * w dni robocze w godz. 9.00 - 17.00 .
 4. Podejmij aktywną współpracę z Credit Agricole Towarzystwem Ubezpieczeń S.A. - stosuj się do zaleceń oraz udziel wszelkich niezbędnych informacji.

Dane adresowe Ubezpieczyciela:

Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Tęczowa 11 lok. 13,
53-601 Wrocław

Uwaga! W przypadku zdarzenia objętego ochroną Ubezpieczyciela: TU Europa S.A.

 1. Niezwłocznie zgłoś fakt utraty przedmiotów w wyniku kradzieży, kradzieży z włamaniem lub rabunku na Policję oraz uzyskaj pisemne potwierdzenie tego zgłoszenia.
 2. W przypadku utraty telefonu komórkowego niezwłocznie zablokuj kod IMEI i kod SIM u operatora sieci telefonii komórkowej.
 3. Tak szybko jak to możliwe, powiadom o zaistnieniu zdarzenia TU Europa S.A. pod numerem: 801 500 300 * lub 71 36 92 887. Numery czynne w godz. 7.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku i w soboty w godz. 8.00 - 18.00. Podejmij aktywną współpracę z TU Europa S.A. - stosuj się do zaleceń oraz udziel wszelkich niezbędnych informacji.
 4. Aby uzyskać informację o postępowaniu w przypadku szkody możesz zadzwonić do TU Europa S.A. pod numer telefonu 801 500 300* lub 71 36 92 887, czynne w godz. 7.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku i w soboty w godz. 8.00 - 18.00.

* koszt połączenia wg stawki operatora

Zakup ubezpieczenia

Aby skorzystać z ubezpieczenia wystarczy udać się do placówki Credit Agricole i dokonać zakupu ubezpieczenia.

W celu uzyskania informacji dotyczących ubezpieczeń Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., prosimy o kontakt bezpośrednio z placówką bankową lub telefonicznie pod podanymi niżej numerami telefonów:
801 33 00 00 * lub +48 71 354 90 09 *

Obsługa telefoniczna jest możliwa w dni robocze w godzinach 8:00 - 21:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 16:00. Podczas połączenia należy wybrać 1. Obsługa Twoich produktów, 6. Ubezpieczenia.

* koszt połączenia wg stawki operatora

Stopka redakcyjna

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku