Przystąp do Programu Poleceń i zyskaj 100 zł za każdą skuteczną rekomendację konta osobistego, nawet 1000 zł!

Bank Credit Agricole odwołuje z dniem 31. stycznia 2017 r. Program Rekomendacji Klienckich "PoleCAm", na podstawie § 4 pkt. 8 Regulaminu Programu Poleceń. Przystąpienie do Programu Poleceń po tym terminie nie będzie możliwe.
Wszystkim Polecającym, którzy w okresie przed odwołaniem Programu Poleceń skorzystają z niego, zostanie wypłacona Premia na zasadach określonych w Regulaminie Programu Poleceń.

Jak zostać Polecającym?

Aby zarekomendować konto osobiste:

1. Zostań Polecającym wypełnij formularz przystąpienia do Programu Poleceń.

Pamiętaj! Jeśli posiadasz więcej niż jedno konto osobiste w naszym Banku, wskaż jeden numer rachunku bankowego, na który będziemy mogli wypłacać Twoją premię.

2. Odbierz SMS i e-mail z unikalnym Kodem Polecenia , niezbędnym do identyfikacji Ciebie jako Polecającego - bez niego nie jest możliwe polecanie i wypłata premii.

3. Przekazuj Kod Polecenia znajomym wraz z linkiem do otwarcia konta z polecenia: www.credit-agricole.pl/korzystam

Jak polecać, by dostać 100 zł premii za każde skuteczne polecenie?  • Wybierz znajomych lub członków rodziny, którym chcesz polecić konto osobiste.
  • Przekaż wybranym osobom swój Kod Polecenia oraz adres strony, na której mogą zgłosić chęć otwarcia konta osobistego: www.credit-agricole.pl/korzystam

    Uwaga! Nie wysyłaj wiadomości z poleceniem do osób, których nie znasz lub które mogą nie chcieć otrzymywać od Ciebie wiadomości. Wysyłanie niechcianych poleceń łamie postanowienia Regulaminu Programu Rekomendacji Klienckich "PoleCAm". Osoby postępujące w ten sposób będą wykluczane z udziału.
  • Osoby polecone przez Ciebie muszą wejść na stronę internetową dla osób Poleconych: www.credit-agricole.pl/korzystam , wypełnić internetowy wniosek o dowolne konto i podać w nim przekazany przez Ciebie unikalny Kod Polecenia.

    Uwaga! Polecenie konta osobistego będzie zarejestrowane w Programie Poleceń tylko poprzez wypełnienie wniosku internetowego o konto osobiste! Jeśli osoby, którym polecisz konto, nie podadzą we wniosku internetowym Twojego Kodu Polecenia, nie będzie Ci przysługiwać prawo do premii).
  • Osoby, którym poleciłeś konto osobiste, po wypełnieniu wniosku internetowego muszą podpisać umowę o dany produkt zdalnie, w Placówce Bankowej lub w Placówce Partnerskiej i spełnić warunki Skutecznego Polecenia zawarte w Regulaminie Programu Poleceń.
  • Jeśli Poleceni spełnią wszystkie warunki , najpóźniej do końca kolejnego miesiąca na wskazane przez Ciebie konto trafi 100 zł za każde Skuteczne Polecenie!

Odzyskiwanie Kodu Polecenia

Jeśli zagubiłeś SMS lub wiadomość e-mail z Kodem Polecenia, skorzystaj z formularza odzyskiwania Kodu Polecenia używając danych, jakich użyłeś podczas rejestracji do Programu Poleceń.

Szczegóły

Opłaty i regulaminy

Nota prawna

Program Rekomendacji Klienckich "PoleCAm" (dalej: Program Poleceń) trwa od 21.03.2016 r. do odwołania. Warunkiem udziału w Programie Poleceń jest m.in. posiadanie konta osobistego w PLN w Banku Credit Agricole (Konto) wraz z kartą płatniczą, zapewnianie regularnych wpływów na Konto (łącznie min. 500 zł/mies. dla 1 Konta oraz 1500 zł/mies. dla pozostałych pakietów Kont) oraz aktywne korzystanie z posiadanego Konta. Polecający może otrzymać łączną Premię w wysokości do 1 000 zł (co stanowi sumę 10 Premii w wysokości 100 zł za każde Skuteczne Polecenie Konta) po spełnieniu warunków Programu Poleceń szczegółowo określonych w Regulaminie. Regulamin Programu Rekomendacji Klienckich "PoleCAm", zawierający definicję Skutecznych Poleceń Konta oraz aktualnie obowiązująca Tabela opłat i prowizji kont dla osób fizycznych dostępne są w placówkach bankowych, placówkach partnerskich i na www.credit-agricole.pl. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferta Banku Menu