Otwórz wygodnie konto w aplikacji

Skorzystaj z aplikacji CA24 Otwórz Konto i otwórz Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP - w prosty i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu i wizyty kuriera. Wystarczy smartfon z systemem Android lub iOS oraz polski dowód osobisty.

  • Przygotuj swój dowód osobisty
  • Zainstaluj aplikację CA24 Otwórz Konto - znajdziesz ją w sklepie z aplikacjami Google Play lub App Store
  • Uruchom pobraną aplikację
  • Postępuj zgodnie z komunikatami, które będą się pojawiać na ekranie Twojego smartfona. Zobacz krótki film instruktażowy
  • Podpisz umowę podając jednorazowy kod, który otrzymasz SMS-em

Umowę konta oraz inne dokumenty wyślemy na podany przez Ciebie adres e-mail. Na Twój adres korespondencyjny wyślemy kartę do konta. Szczegóły w Regulaminie zawierania umów konta i bankowości elektronicznej przez aplikację CA24 Otwórz Konto.

Od razu korzystaj ze swojego konta

Ze swojego konta możesz korzystać od razu - wystarczy zainstalować aplikację CA24 Mobile lub skorzystać z serwisu CA24 eBank.

Odbierz nawet 200 zł premii w akcji specjalnej

Jeśli otworzysz konto korzystając z aplikacji CA24 Otwórz Konto możesz zyskać nawet 200 zł premii. Wystarczy, że miesięcznie: zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł, wykonasz co najmniej 3 transakcje telefonem, zegarkiem lub kartą, a zwrócimy Ci - nawet 16,67 zł premii miesięcznie. Łącznie na Twoje konto może wrócić w ciągu roku nawet 200 zł

Pobierz aplikację

Aplikacja na platformę Google PlayAplikacja na platformę App Store

Zachęcamy do otwarcia konta przez aplikację CA24 Otwórz Konto. Konto możesz również otworzyć w wybranej placówce banku.

ZNAJDŹ PLACÓWKĘ

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www