Otwórz wygodnie konto w aplikacji

Skorzystaj z aplikacji CA24 Otwórz Konto i otwórz Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP - w prosty i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu i wizyty kuriera. Wystarczy smartfon z systemem Android lub iOS oraz polski dowód osobisty.

 • Przygotuj swój dowód osobisty
 • Zainstaluj aplikację CA24 Otwórz Konto - znajdziesz ją w sklepie z aplikacjami Google Play lub App Store
 • Uruchom pobraną aplikację
 • Postępuj zgodnie z komunikatami, które będą się pojawiać na ekranie Twojego smartfona. Zobacz krótki film instruktażowy
 • Podpisz umowę podając jednorazowy kod, który otrzymasz SMS-em

Umowę konta oraz inne dokumenty wyślemy na podany przez Ciebie adres e-mail. Na Twój adres korespondencyjny wyślemy kartę do konta. Szczegóły w Regulaminie zawierania umów konta i bankowości elektronicznej przez aplikację CA24 Otwórz Konto.

Od razu korzystaj ze swojego konta

Ze swojego konta możesz korzystać od razu - wystarczy zainstalować aplikację CA24 Mobile lub skorzystać z serwisu CA24 eBank.

Odbierz nawet 200 zł premii w akcji specjalnej

Jeśli otworzyłeś konto przez aplikację, możesz skorzystać z premii za płatności mobilne i kartą lub premii z CAsaver

 • Płacisz?

  Nawet 200 zł zwrotu za płatności mobilne i kartą

  Wystarczy, ze: zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł miesięcznie, wykonasz co najmniej 3 transakcje miesięcznie telefonem, zegarkiem lub kartą, a zwrócimy Ci nawet 16,67 zł premii miesięcznie. Łącznie na Twoje konto może wrócić w ciągu roku nawet 200 zł

 • Oszczędzasz?

  Nawet 200 zł premii z CAsaver

  W akcji, dodatkowo dołożymy 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń - nawet 16.67 zł premii miesięcznie, przez cały rok. Dzięki temu możesz zyskać nawet 200 zł. Wystarczy, ze miesięcznie na Twoje konto będzie wpływać min. 1 000 zł i będziesz płacić kartą min. 200 zł miesięcznie.

Pobierz aplikację

Aplikacja na platformę Google PlayAplikacja na platformę App Store

Oferta banku

Twoja opinia