50 zł na start

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 50 zł premii na start za pierwszy wpływ na łączną kwotę min. 500 zł na 1 Konto . Przystąp do promocji i rozpocznij swoją przygodę z kontem pełnym możliwości!

Nawet 200 zł za aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej CA24 Mobile

20 zł dodatkowo na Twoje 1 Konto każdego miesiąca? Wystarczy, że w danym miesiącu kalendarzowym zapewnisz wpływy na co najmniej 500 zł oraz będziesz mieć aktywną aplikację mobilną CA 24 Mobile , za pomocą której dokonasz min. 3 przelewów na łączną kwotę min. 10 zł. Sprawdź, to proste!

Z atrakcyjnymi rabatami!

Korzystaj z rabatów do 55% w Klubie Rabatowym!
Specjalne oferty znajdziesz w ponad 10 000 miejsc w Polsce - zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych! Zarejestruj się w serwisie www.klubrabatowy.pl i bądź na bieżąco z ofertami w strefie Szalone Godziny! Łap Szalone okazje codziennie!

Zawsze za 0 zł

Mając 1 Konto nie płacisz za :

  • otwarcie i prowadzenie 1 Konta - bez gwiazdek i ukrytych opłat
  • za kartę Visa 1 Konto z możliwością wyboru wizerunku - wystarczy, że w ciągu miesiąca zrobisz nią przynajmniej jedną transakcję na kwotę minimum 1 zł
  • przelewy internetowe i mobilne - w razie potrzeby masz całodobowy dostęp do swoich pieniędzy
  • za wypłaty z ponad 5 000 bankomatów sieci Euronet i BZ WBK w całej Polsce
  • doładowanie komórki z Twojego konta - możesz ją doładować przez internet lub przez aplikację mobilną CA24 Mobile

Zakładając 1 Konto, możesz skorzystać z atrakcyjnych ubezpieczeń:

Bezpieczny Telefon - ochrona dla Twojego telefonu za 2,99 zł miesięcznie

W przypadku awarii, kradzieży telefonu czy nieautoryzowanych połączeń, ubezpieczenie Bezpieczny Telefon zapewni Ci pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach. Koszty naprawy lub zakupu nowego telefonu pokrywa Ubezpieczyciel. Miesięczna składka dla posiadaczy 1Konta wynosi tylko 2,99 zł .

Pakiet Bezpieczny Telefon to jedne z atrakcyjnych ubezpieczeń wchodzących w skład Multipakietu Maxi . Znajdziesz w nim także takie pakiety, jak Pomoc Medyczna, Pomoc Techniczna, Bezpieczna Kieszeń oraz Pomoc Samochodowa. Komplet 5 pakietów ubezpieczeń dla posiadaczy 1 Konta wynosi tylko 7,99 zł miesięcznie.

Pakiet Turystyczny - dla Ciebie i Twojej paczki

Abyś mógł się czuć bezpiecznie podczas wyjazdów, masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia podróżnego Pakiet Turystyczny, które zapewnia całodobową pomoc w razie niefortunnych zdarzeń za granicą. To ubezpieczenie idealne na aktywne wyjazdy z przyjaciółmi - możesz zyskać aż do 25% zniżki w składce ubezpieczenia, jeżeli podróżujesz w grupie od 2 do 9 osób.

Szczegóły

Dokumenty

Nota prawna

Promocja "Mobilne 1 Konto" trwa od 1.10.2016 r. do 31.12.2016 r. Warunkiem udziału w Promocji jest zawarcie umowy konta osobistego w pakiecie 1 Konto (Konto), zawarcie Umowy Bankowości Elektronicznej CA24, złożenie wniosku o wydanie debetowej karty płatniczej w PLN, nie wyrażenie sprzeciwu wobec działań marketingowych Banku, wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz podanie w tym celu swojego numeru telefonu komórkowego oraz adresu poczty elektronicznej (e-mail), a także potwierdzenie przystąpienia do Promocji. Uczestnik Promocji może otrzymać łączną Premię - do 250 zł netto w okresie do 10 miesięcy kalendarzowych od przystąpienia do Promocji (co stanowi sumę: Premii jednorazowej - 50 zł za pierwszy Wpływ oraz comiesięcznej Premii - 20 zł wypłacanej w okresie trwania Promocji, łącznie do 200 zł), za zapewnienie w każdym miesiącu kalendarzowym wpływu na Konto min. 500 zł oraz za posiadanie aktywnej aplikacji mobilnej CA24 Mobile i dokonanie za jej pomocą min. 3 przelewów na łączną kwotę min. 10 zł. Regulamin Promocji "Mobilne 1 Konto" oraz aktualnie obowiązująca Tabela opłat i prowizji kont dla osób fizycznych dostępne są w placówkach bankowych, partnerskich oraz na www.credit-agricole.pl/1Konto.
Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferta Banku Menu