31.05.2016 r. zakończyła się promocja "1 Konto z bonusem", w ramach której klienci mogą zyskać nawet 350 zł premii za aktywne korzystanie z 1 Konta.

  • 50 zł na start za pierwszy wpływ na Twoje 1 Konto, po zapewnieniu wpływu na łączną kwotę min. 500 zł w pierwszym miesiącu;
  • nawet do 300 zł premii za aktywne korzystanie z karty debetowej do 1 Konta - dzięki usłudze CAsaver, wykonywanie płatności kartą debetową to przyjemność i koncertowy zysk. Sam decydujesz, czy wydatki, za które płacisz tą kartą, zaokrąglimy w górę do 0,50 zł, 1 zł czy 5 zł. Zaokrąglenia przelewamy co miesiąc na Twoje konto oszczędnościowe, a w promocji "1 Konto z bonusem"" dokładamy drugie tyle! Na aktywnych czeka w sumie aż do 300 zł premii!

Szczegóły oferty w regulaminie promocji

Największy Klub Rabatowy w Polsce

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, dołącz do grona użytkowników Klubu Rabatowego Banku Credit Agricole, a zyskasz darmowy i niczym nieograniczony dostęp do atrakcyjnych okazji! Oferujemy stałe rabaty nawet do 55% w ponad 10 000 miejsc w Polsce oraz w sklepach internetowych. Atrakcyjne rabaty znajdziesz na stronie www.klubrabatowy.pl, a informacje jak wygodne i proste jest korzystanie ze zniżek, znajdziesz tutaj.

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferta Banku Menu