Nagrody dzienne

1) 10.10.2016 r.

Imięmiasto
Łukasz Chorzów
Krzysztof Kamienna Góra
Arkadiusz Stara Różanka
Bronisław Świerklany
Piotr Łódź
Mirosław Krosno
Daniel Tłuczań
Małgorzata Warszawa
Michał Słupsk
Andrzej Lubin

2) 11.10.2016 r.

Imięmiasto
Grzegorz Gostynin
Beata Zabrze
Monika Człuchów
Adwin Wrocław
Krzysztof Żórawina
Kamil Łomianki
Łukasz Grochowy
Artur Lublin
Ryszard Bielsko-Biała
Dariusz Wrocław

3) 12.10.2016 r.

Imięmiasto
Justyna Krzywoń
Krzysztof Będzin
Marta Bydgoszcz
Marek Kraków
Łukasz Rydzyna
Marek Gdynia
Barbara Lublin
Robert Warszawa
Krzysztof Gdynia
Magdalena Szczecin

4) 13.10.2016 r.

Imięmiasto
Zbigniew Wrocław
Dariusz Białogard
Dariusz Warszawa
Ryszard Krosno
Urszula Szczecin
Maciej Wodzisław Śląski
Bogusław Warszawa
Robert Moryń
Tadeusz Raszków

5) 14.10.2016 r.

Imięmiasto
Marek Szczecin
Zbigniew Borowa
Marcin Węgrzce
Henryk Warszawa
Michał Świątki
Stanisław Kraków
Benedykt Sosnowiec
Mirosław Zaścianki
Emilian Mikołów
Dariusz Leszno

6) 15.10.2016 r.

Imięmiasto
Jarosław
Tadeusz Rzeplin
Irena Wilkowice
Grzegorz Laski Małe
Kuba Poznań
Anna Kraków
Piotr Gdańsk
Zygmunt Warszawa
Lidia Gdańsk
Robert Szczecin

7) 16.10.2016 r.

Imięmiasto
Grzegorz Dąbrowa Górnicza
Małgorzata Warszawa
Pawel Niemce
Marek Chorzów
Marian Lublin
Lucyna Żelazków
Robert Gliwice
Bogdan Pogórze
Katarzyna Warszawa
Katarzyna Kórnik

8) 17.10.2016 r.

Imięmiasto
Krzysztof Kamienna Góra
Sylwester Jelenia Góra
Piotr Łódź
Stanisław Kraków
Dariusz Warszawa
Michał Słupsk
Emilian Mikołów
Krzysztof Krasnystaw
Adam Tarnów
Leszek Skoczów

9) 18.10.2016 r.

Imięmiasto
Michał Puławy
Anna Hanulin
Łukasz Chorzów
Małgorzata Warszawa
Maria Gdańsk
Tomasz Zła Wieś Mała
Lidia Gdańsk
Jadwiga Warszawa
Waldemar Konopnica
Barbara Lublin

10) 19.10.2016 r.

Imięmiasto
Dariusz Białogard
Krzysztof Będzin
Ireneusz Kraków
Tomasz Wrocław
Alicja Sopot
Maciej Piastów
Katarzyna Wrocław
Tomasz Szczecinek
Marek Chorzów
Andrzej Wołomin

11) 20.10.2016 r.

Imięmiasto
Halina Białogard
Nataliya Poznań
Małgorzata Warszawa
Ireneusz Warszawa
Mariusz Kolonia Sól
Janusz Warszawa
Piotr Gdańsk
Mirosław Białystok
Wieslawa Jagodne
Dorota Bielsko Biała

12) 21.10.2016 r.

Imięmiasto
Benedykt Sosnowiec
Dariusz Świnoujście
Grzegorz Gostynin
Cezary Warszawa
Jarosław Bramki
Mirosław Krosno
Andrzej Katowice
Mariusz Piaseczno
Sylwester Szczecin
Daniel Tłuczań

13) 22.10.2016

Imięmiasto
Justyna Pszczyna
Tadeusz Warszawa
Andrzej Krasne
Tomasz Lublin
Robert Winiary
Alicja Kłodawa
Mariusz Szczecin
Przemysław Warszawa
Ryszard Krosno
Ireneusz Radom

14) 23.10.2016 r.

Imięmiasto
Michał Luboń
Andrzej Szczecin
Krzysztof Żórawina
Marek Ruda Śląska
Krystian Bytom
Przemyslaw Wieniec
Katarzyna Warszawa
Marek Gdańsk
Łukasz Wrocław
Aldona Pruszków

Nagrody tygodniowe

Laureaci I tury tygodniowej (10.10 – 16.10.2016) - 1 000zł :

Imięmiasto
Dariusz Białogard
Magdalena Szczecin
Ryszard Warszawa
Maciej Włocławek
Katarzyna Krzeszów
Krzysztof Kamienna Góra
Krzysztof Będzin
Lidia Gdańsk
Grzegorz Gostynin
Dariusz Warszawa

Laureaci II tury tygodniowej (17.10 – 23.10.2016) - 1 000zł:

Imięmiasto
Jan Łódź
Maria Łoniowa 
Andrzej Wałbrzych
Krzysztof Nowe Skalmierzyce
Jan Białogard 
Tomasz Tuchola 
Krzysztof Żórawina
Piotr Gdańsk
Ryszard Krosno 
Daniel Tłuczań 

Nagrody finałowe

Tu wkrótce pojawią się laureaci

© 2016 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferta Banku Menu