Chcesz znaleźć się w centrum sportowych wydarzeń? Teraz każda transakcja dokonana kartą Visa przybliża Cię do wygranej. Zapraszamy do udziału w loterii Visa!

Tegoroczne Mistrzostwa Świata FIFA 2018, odbywające się w Rosji, budzą wielkie emocje nie tylko wśród zagorzałych fanów piłki nożnej. Teraz każdy posiadacz karty Visa może wygrać wyjazd na mistrzostwa i kibicować Polakom podczas meczu z Senegalem.

Jak wygrać wyjazd na Mistrzostwa Świata FIFA 2018?

Wystarczy dokonać transakcji kartą Visa za minimum 5 zł i zarejestrować ją na stronie www.visa.pl/loteria. Pierwszą transakcję należy zarejestrować na stronie internetowej po uprzednim założeniu konta. Kolejne można rejestrować również poprzez wysłanie SMS o treści Visa na nr 4488. Nie ma żadnego limitu zgłoszeń. Im więcej zgłoszonych transakcji, tym większa szansa na wygraną. Zgłoszenie transakcji musi nastąpić w dniu, w którym została ona dokonana. Loteria trwa od 29.03 do 9.05.2018 r.

Codziennie jest do wygrania jeden dwuosobowy pakiet wyjazdowy na Mistrzostwa Świata FIFA 2018. Zwycięzcy zobaczą na żywo mecz Polska - Senegal z trybun stadionu Spartaka w Moskwie. Podczas wyjazdu spędzą trzy noce w luksusowym hotelu. Każdego dnia trwania loterii do wygrania będą także koszulki kibica z limitowanej serii wraz z kartami przedpłaconymi.

Szczegóły oraz regulamin loterii znajdują się na stronie www.visa.pl/loteria

Stopka redakcyjna

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku