Wodnik

Wodnik - Układ planet sprzyja Twoim finansom, pamiętaj jednak, by nie tracić głowy na wyprzedażach. Jeśli jednak teraz wybierzesz się na zakupy, możesz się rozgrzeszyć. Lepszej akcji rabatowej nie znajdziesz. W pracy czekają Cię nowe zadania, możliwy także awans.

Wodnik
Ryby

Ryby - Stres w pracy? Małe szaleństwo zakupowe powinno przywrócić Ci dobry humor. Najlepsze dni na łowy za sensowne pieniądze są właśnie teraz. W domu sielanka – masz przy sobie dwie niesamowite osoby, więc czerp z tego siłę.

Ryby
Baran

Baran - Ten weekend będzie początkiem czegoś wyjątkowego. Po czarnych chmurach wiszących nad Twoją głową, nie ma już śladu. Znajdź chwilę na oddech i zrób coś dla siebie. Może warto przyjrzeć się swojej garderobie? Bądź rozsądna w finansach, za to zaszalej w miłości.

Baran
Byk

Byk - To niestety nie będzie najlepszy czas dla Ciebie. Wstrzymaj się teraz z podejmowaniem ważnych decyzji. W pracy masz pod górkę i trochę to jeszcze potrwa. Małe zakupy powinny jednak poprawić Ci nastrój.

Byk
Bliźnięta

Bliźnięta - Znajoma blondynka zazdrości Ci nowych, modnych ubrań? Zdradź jej tajemnicę sprytnego korzystania z akcji rabatowych, a będzie Ci dozgonnie wdzięczna. Albo po prostu weź ją ze sobą na zakupy w ten weekend.

Bliźnięta
Rak

Rak - Pochopne decyzje zakupowe nie sprzyjają Twoim finansom. Nim wybierzesz się na kolejny rajd po galeriach handlowych, sprawdź stan swojego konta. Przejrzenie szafy też dobrze Ci zrobi. Jeśli jednak już koniecznie musisz iść na zakupy to wyłącznie w ten weekend.

Rak
Lew

Lew - Wytrwaj przy swoich postanowieniach i rób zakupy tylko na wyprzedażach i w czasie akcji promocyjnych. Wycinaj też kupony rabatowe z gazet. Wkrótce Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Pamiętaj, że masz wsparcie w rodzinie.

Rak
Panna

Panna - Twój partner mówi, że za dużo wydajesz? Masz prawo do odrobiny szaleństwa, w końcu także pracujesz i zarabiasz. Postaraj się tylko nie tracić tak często głowy w galeriach handlowych. Rozsądek przywróci Ci równowagę w miłości i finansach.

Panna
Waga

Waga - Nie rób głupstw i nie stawiaj wszystkiego na ostrzu noża. Dobrze zrobi Ci odrobina luzu i wytchnienia od codzienności. Może mały rajd między sklepowymi półkami? Pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy na pewno!

Panna
Skorpion

Skorpion - Ostatnio podchodzisz do życia zbyt zachowawczo. Czasem warto zaszaleć i zatracić się choćby w zakupach. Kto wie, może nawet Tobie przyniesie radość rzecz upolowana w promocyjnej cenie? W miłości i pracy bardzo dobry czas.

Skorpion
Strzelec

Strzelec - Czy nie za dużo ostatnio myślisz o innych? Pamiętaj, że w życiu ważne są odpowiednie proporcje. Bliscy doceniają Twoje wsparcie, jednak w ten weekend zrób coś dla siebie. Może wizyta w galerii handlowej będzie dobrym pomysłem?

Strzelec
Koziorożec

Koziorożec - Obecny układ gwiazd wyjątkowo sprzyja podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji. Jeśli myślisz o większych zakupach, to początek października będzie idealny. Uważaj na wysokiego bruneta – ma Cię na oku.

Koziorożec
© 2016 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferta Banku Menu