Inwestuj z doradztwem

Uruchomiliśmy usługę doradztwa inwestycyjnego. Dzięki niej poznasz strategię inwestycyjną dobraną do Twoich potrzeb, horyzontu i celów inwestycyjnych. Usługa jest bezpłatna, a dodatkowo mamy dla Ciebie promocję. W tej promocji możesz nabyć za 0 zł jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dystrybuowanych przez bank.

Kiedy?

Promocja obowiązuje w okresie od 11.02.2020 r. do 29.05.2020 r. Promocją objęte zostaną wyłącznie pierwsze zlecenia nabycia zaksięgowane na rachunkach subfunduszy w ramach funduszy w tym okresie. Aby skorzystać z promocji należy złożyć zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa subfunduszy najpóźniej w dniu 26.05.2020 r.

Jak skorzystać z promocji

Wystarczy spełnić dwa warunki:

  1. Podpisać umowę o świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego
  2. Nabyć w placówce bankowej, jednostki uczestnictwa dowolnych subfunduszy w programach:
    • Amundi Parasolowy Fundusz Inwestycyjny Otwarty w programie "Aktywnie Inwestuję"
      lub
    • Credit Agricole Fundusz Inwestycyjny Otwarty w programie "Inwestuję"

Pamiętaj: Tylko pierwsze nabycie na dany subfundusz jest bezpłatne.

Przykład 1:
Chcesz nabyć jednostki uczestnictwa Amundi Globanych Perspektyw Ostrożny Inwestor w dniu 20 lutego i Amundi Globanych Perspektyw Konserwatywny w dniu 28 lutego. Promocja zadziała w przypadku obu subfunduszy i nabędziesz jednostki za 0 zł.

Przykład 2:
Chcesz nabyć jednostki uczestnictwa Amundi Globanych Perspektyw Ostrożny Inwestor w dniu 20 lutego i Amundi Globanych Perspektyw Ostrożny Inwestor w dniu 28 lutego. Promocja zadziała tylko przy pierwszym nabyciu ponieważ tylko pierwsze nabycie na danym subfunduszu jest bezpłatne.

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www