„Rok internetu za darmo” dla użytkowników T-Mobile na kartę

Oferta „Rok Internetu za darmo” obejmuje wszystkich użytkowników taryfy GO! - zarówno tych obecnych, jak i nowych, którzy korzystają z ofert: „Bez limitu L+”, „Bez limitu L+UA” lub „Bez limitu XL”. Wystarczy, że aktywują oni promocję „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T-Mobile.

Nie posiadasz jeszcze oferty T-Mobile na kartę? Ta promocja jest także dla Ciebie!

  1. Kup starter T-Mobile na kartę i doładuj telefon za pośrednictwem bankowości elektronicznej kwotą:
    • min. 35 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu L+
    • min. 35 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu L+UA
    • min. 39 zł - jeśli chcesz skorzystać z oferty Bez limitu XL
  2. Następnie aktywuj wybraną przez siebie ofertę cykliczną - najszybciej zrobisz to w aplikacji Mój T-Mobile.
  3. Aktywuj ofertę „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T- Mobile.

Jeśli korzystasz z taryfy GO! w T-Mobile na kartę i masz aktywną ofertę Bez limitu L+ +, Bez limitu L+UA lub Bez limitu XL, promocję „Rok Internetu za darmo” aktywujesz bezpośrednio w aplikacji Mój T-Mobile!

Oferty Bez limitu w ramach taryfy GO! w T-Mobile na kartę to ogrom możliwości!

Co otrzymasz w ramach ofert Bez limitu?

Bez limitu L+

Doładuj konto w banku za 35 zł i aktywuj ofertę Bez limitu L+, a otrzymasz 15 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości DVD oraz komunikatory Viber, Messenger i WhatsApp bez utraty danych. Łącząc Bez limitu L+ z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1620 GB do wykorzystania przez cały rok!

Bez limitu L+UA

Doładuj konto w banku za 35 zł i aktywuj ofertę Bez limitu L+UA, a otrzymasz 15 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości DVD oraz komunikatory Viber, Messenger i WhatsApp bez utraty danych oraz 1000 minut na połączenia międzynarodowe na Ukrainę do sieci Vodafone. Łącząc Bez limitu L+UA z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1620 GB do wykorzystania przez cały rok!

Bez limitu XL

Doładuj konto w banku za 39 zł i aktywuj ofertę Bez limitu XL, a otrzymasz 20 GB + 20 GB po doładowaniu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Video bez utraty GB w jakości HD. Łącząc Bez limitu XL z promocją „Rok Internetu za darmo” możesz zyskać w sumie aż 1680 GB do wykorzystania przez cały rok!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia