-50% na próbę w Orange na kartę

W Orange na kartę trwa promocja w której użytkownik otrzymuje usługę "Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 15 GB" za połowę ceny. Doładuj telefon w serwisie transakcyjnym banku, by zapewnić środki na włączenie usługi i korzystaj z telefonu bez limitu przez miesiąc.

Promocja trwa od 1 marca do 31 marca 2020 włącznie. W tym czasie każdy Klient Orange na kartę (z wyłączeniem użytkowników taryfy „Zawsze bez limitu”), który nie skorzystał z analogicznej promocji w okresie 1-29.02.2020 r. może włączyć promocyjną usługę i mieć wszystko bez limitu oraz pakiet 15 GB przez 31 dni w cenie obniżonej z 30 zł na 15 zł.

Wystarczy zadbać o środki na koncie – doładuj konto przez serwis bankowy, lub aplikację banku, by mieć co najmniej 15 zł na koncie głównym i wykorzystaj je na sprawdzenie usługi bez limitu.

Usługa ma dwa warianty, by ją włączyć wystarczy wysłać SMS na wskazany numer:

Wariant usługiCena aktywacjiCena odnowienia co 31 dniJak włączyć bezpłatnym SMS-em?
Jednorazowa15 zł nie dotyczySTART pod 815
Odnawialna15 zł 30 złCYKL pod 816

Usługa w obniżonej cenie jest dostępna tylko poprzez wskazane wyżej komendy SMS.

Usługę w każdym z wariantów można włączyć jeden raz w okresie trwania promocji, obniżona cena w przypadku usługi odnawialnej dotyczy tylko pierwszego miesiąca korzystania (w kolejnych miesiącach usługa będzie odnawiana co cykl za 30zł brutto).

Liczbę pozostałych GB oraz ważność aktywnej usługi można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE pod 630 (koszt SMS w Orange).

Więcej szczegółów oferty znajduje się w regulaminie.

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www