Zyskaj na start - 2,5% na Rachunku Oszczędzam!

Otwórz teraz konto osobiste w Banku Credit Agricole i Rachunek Oszczędzam - skorzystasz z Oferty specjalnej "Na start". A w niej 2,5% na Rachunku Oszczędzam. Sprawdź szczegóły

Oprocentowanie zmienne 0,10% w promocji - kapitalizacja kwartalna - Rachunek Oszczędzam - oferta standardowa

Oprocentowanie zmienne 0,10% w promocji - kapitalizacja kwartalna

Zyskaj 0,10% w skali roku w promocji niezależnie od tego, jak często i jakiej wysokości są Twoje wpłaty na Rachunek Oszczędzam w PLN.

Dowolna kwota i termin wpłat - Rachunek Oszczędzam - oferta standardowa

Dowolna kwota i termin wpłat

W Rachunku Oszczędzam samodzielnie ustalasz jakimi kwotami i jak często zasilasz swój rachunek. Wpłat możesz dokonywać również z konta w innym banku

Wypłaty bez szkody dla odsetek - Rachunek Oszczędzam - oferta standardowa

Wypłaty bez szkody dla odsetek

Możesz wypłacać środki z Rachunku Oszczędzam w dowolnym momencie bez utraty zgromadzonych już odsetek. Pierwsza wypłata w każdym miesiącu jest bezpłatna.

Zarządzanie Rachunkiem Oszczędzam przez Internet, telefon i w placówce - Rachunek Oszczędzam - oferta standardowa

Zarządzanie Rachunkiem Oszczędzam przez Internet, telefon i w placówce

W dogodny dla siebie sposób - przez telefon, Internet lub odwiedzając placówkę Banku - możesz otworzyć Rachunek Oszczędzam, ustalić jego nazwę własną, zasilać go kolejnymi wpłatami.

Policz ile zaoszczędzisz

Skorzystaj z aplikacji CA NAVIGATOR. Dowiesz się, ile zarobisz oszczędzając na Rachunku Oszczędzam, sprawdzisz, czy ten produkt w największym stopniu pomoże realizować Twoje potrzeby, czy też jest w naszej ofercie inny, lepszy dla Ciebie produkt służący gromadzeniu oszczędności. Dowiedz się więcej

0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam

Rachunek oszczędnościowy zawsze prowadzimy dla Ciebie bezpłatnie.

Swoboda zarządzania odsetkami

Sam zdecyduj, czy odsetki od zgromadzonych środków będą dopisywane do rachunku bieżącego, czy do Rachunku Oszczędzam. Zwróć uwagę, że odsetki dopisywane do Rachunku Oszczędzam zwiększają kapitał, który "pracuje” na Twój zysk.

Komfort automatycznego oszczędzania

Ustaw zlecenie automatycznego zasilania Rachunku Oszczędzam z Twojego konta osobistego i bądź spokojny o regularne przelewy na rachunek oszczędnościowy. Ta opcja nic nie kosztuje. Minimalna kwota automatycznego przelewu wynosi 50 zł.

Bezpieczeństwo w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Credit Agricole Bank Polska S.A. uczestniczy w obowiązkowym systemie gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych. Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia wypłatę środków zgromadzonych w banku przez jednego deponenta do równowartości w złotych 100.000 EURO. Środki te podlegają 100% gwarancji. W przypadku środków na rachunkach wspólnych (np. współmałżonków) limit gwarancji 100.000 EURO dotyczy każdego ze współposiadaczy rachunku.

Polecamy również:

Szczegóły

Oprocentowanie

Rachunek Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek
(Oprocentowanie zmienne)

Stopa bazowa + marżaOprocentowanie standardoweOprocentowanie promocyjne 1
WIBOR 1M +(- 1,5%)0%0,10%

1 Promocja " Moje Oszczędności " obowiązuje w okresie: 13.08.2020 r. - 30.09.2020 r.

Rachunek Oszczędzam w PLN w Ofercie specjalnej "Na start" 2

Rachunek Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek
dla salda do 20 000 PLN2,5%
dla nadwyżki środków powyżej 20 000 PLNoprocentowanie zgodne odpowiednio z Ofertą standardową i Ofertą specjalną "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują"

2 Oferta "Na start" dotyczy kont dla osób fizycznych otwartych od 13.08.2020 r. (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego, Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych oraz kont klientów, którzy przed 13.08.2020 r. byli posiadaczami kont dla osób fizycznych w Banku Credit Agricole lub otworzyli kolejne konto w okresie obowiązywania Oferty). Oprocentowanie specjalne obowiązuje przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta, wyłącznie dla pierwszego Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek w ramach konta objętego Ofertą.

Oprocentowanie zmienne jest wyliczane jako suma stopy bazowej oraz marży, przy czym marża jest wartością ujemną. Zasady wyliczenia stopy bazowej określono w Regulaminie kont dla osób fizycznych. WIBOR 1M na dzień 25.07.2020 r. wyniósł 0,23%.

W ramach konta można otworzyć 1 Rachunek Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek. Minimalna kwota stałego zasilenia realizowanego automatycznie w ramach jednego wskazanego Rachunku Oszczędzam: 50 zł.

Kalkulator oszczędności »

Dokumenty związane z Rachunkiem Oszczędzam

Pytania i odpowiedzi

Czy do założenia Rachunku Oszczędzam potrzebne jest posiadanie konta?

Tak, Rachunek Oszczędzam jest otwierany bezpłatnie w ramach konta.

Jeśli jesteś Posiadaczem konta w Banku Credit Agricole możesz niezwłocznie założyć Rachunek Oszczędzam w serwisie telefonicznym CA24 pod nr telefonu 19 019 lub 48 71 35 49 009 (Klienci posiadający telekod) lub w serwisie internetowym CA24 (posiadając dostęp do konta przez Internet). Możesz również założyć Rachunek Oszczędzam w dowolnej placówce Banku.

Jeśli nie masz jeszcze konta złóż najpierw wniosek internetowy o konto, zadzwoń pod nr 19 019 lub 48 71 35 49 009 lub udaj się do najbliższej placówki Banku w celu założenia konta.

Czy przekazanie odsetek z Rachunku Oszczędzam na rachunek bieżący konta, w ramach okresowej kapitalizacji, traktowane jest jako przelew/wypłata?

Nie, automatyczny przelew odsetek z Rachunku Oszczędzam nie jest traktowany jak przelew/wypłata.

Czy po otwarciu Rachunku Oszczędzam można zmienić opcję odsetkową, tak aby odsetki przekazywane były na Rachunek Oszczędzam a nie rachunek bieżący konta?

Tak, decyzję dotyczą opcji odsetkowej można zmieniać dowolną ilość razy, w dowolnym czasie i zawsze nieodpłatnie.

Czy na Rachunku Oszczędzam można zmienić okres kapitalizacji z kwartalnej na dzienną?

Nie, okres kapitalizacji jest stałą cechą danego Rachunku Oszczędzam. Aby skorzystać z dzienną kapitalizacji należy otworzyć nowy Rachunek Oszczędzam z dzienną kapitalizacją odsetek.

Stopka redakcyjna

© 2020 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku