Zyskaj na start - 3% na Rachunku Oszczędzam!

Otwórz teraz konto osobiste w Banku Credit Agricole i Rachunek Oszczędzam - skorzystasz z Oferty specjalnej "Na start". A w niej 3% na Rachunku Oszczędzam. Sprawdź szczegóły

Swobodne oszczędzanie z większym zyskiem - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

Swobodne oszczędzanie z większym zyskiem

Lubisz oszczędzać, jak chcesz? Masz regularne wpływy na konto osobiste w wysokości min. 1500 zł? Dostaniesz od nas o 0,40% więcej, jeśli odłożysz przynajmniej 100 zł miesięcznie na Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie Twoich oszczędności wyniesie 0,50% w skali roku w promocji w ramach oferty specjalnej Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują. Oczywiście, w każdej chwili będziesz mógł wypłacić zaoszczędzone pieniądze.

Oprocentowanie Rachunku Oszczędzam zostanie zwiększone automatycznie po trzech miesiącach wpływów na konto i rachunek. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie oferty specjalnej "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują" oraz w Regulaminie promocji " Moje Oszczędności ".

Zarządzanie Rachunkiem przez Internet, telefon i w placówce - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

Zarządzanie Rachunkiem przez Internet, telefon i w placówce

W dogodny dla siebie sposób - przez telefon, Internet lub odwiedzając placówkę Banku - możesz otworzyć Rachunek Oszczędzam, ustalić jego nazwę własną, zasilać go kolejnymi wpłatami.

Wypłaty bez szkody dla odsetek - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

Wypłaty bez szkody dla odsetek

Możesz wypłacać środki z Rachunku Oszczędzam w dowolnym momencie bez utraty zgromadzonych już odsetek. Pierwsza wypłata w każdym miesiącu w serwisie internetowym CA24 albo aplikacji mobilnej CA24 jest bezpłatna.

0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam

Rachunek oszczędnościowy zawsze prowadzimy dla Ciebie bezpłatnie.

Policz ile zaoszczędzisz

Skorzystaj z aplikacji CA NAVIGATOR. Dowiesz się, ile zarobisz oszczędzając na Rachunku Oszczędzam, sprawdzisz, czy ten produkt w największym stopniu pomoże realizować Twoje potrzeby, czy też jest w naszej ofercie inny, lepszy dla Ciebie produkt służący gromadzeniu oszczędności. Dowiedz się więcej

Swoboda zarządzania odsetkami

Sam decydujesz, czy odsetki od zgromadzonych środków będą dopisywane do rachunku bieżącego, czy do Rachunku Oszczędzam. Pamiętaj, że dopisanie odsetek do Rachunku Oszczędzam zwiększa kapitał, który pracuje na Twój zysk.

Komfortowe, automatyczne oszczędzanie

Ustaw zlecenie automatycznego zasilania Rachunku Oszczędzam z Twojego konta i bądź spokojny o regularne przelewy na rachunek oszczędnościowy. Ta opcja nic nie kosztuje - nie pobieramy od niej żadnych prowizji. Minimalna kwota automatycznego przelewu wynosi 50 zł.

Rachunek do Twojego konta osobistego

Rachunek Oszczędzam działa w ramach Twojego konta osobistego. Możesz go otworzyć w dowolnej chwili, nawet przez Internet.

Bezpieczeństwo w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Credit Agricole Bank Polska S.A. uczestniczy w obowiązkowym systemie gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych lub należnych z tytułu wierzytelności potwierdzonych wystawionymi przez Bank dokumentami. Od 30 grudnia 2010r. Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia wypłatę środków zgromadzonych w banku przez jednego deponenta do równowartości w złotych 100.000 EURO. Środki te podlegają 100% gwarancji. W przypadku środków na rachunkach wspólnych (np. współmałżonków) limit gwarancji 100.000 EURO dotyczy każdego ze współposiadaczy rachunku.

Polecamy również:

Szczegóły

Oprocentowanie

Rachunek Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek
(Oprocentowanie zmienne)

Stopa bazowa + marża Oprocentowanie standardowe w ofercie Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują Oprocentowanie promocyjne 1
WIBOR 1M + (- 1,5%) + 0,3%0%0,50%

1 Promocja " Moje Oszczędności " obowiązuje w okresie: 13.08.2020 r. - 30.09.2020 r.

Rachunek Oszczędzam w PLN w Ofercie specjalnej "Na start" 2

Rachunek Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek
dla salda do 20 000 PLN3%
dla nadwyżki środków powyżej 20 000 PLNoprocentowanie zgodne odpowiednio z Ofertą standardową i Ofertą specjalną "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują"

2 Oferta specjalna „Na start” dotyczy nowo otwartego Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP, Konta dla Ciebie MOVE!, lub Konta dla Ciebie GO! od dnia 21.08.2020 r., z wyłączeniem kont klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole. Aby skorzystać ww. Oferty, Posiadacz konta musi dodatkowo wyrazić zgody marketingowe, które oznaczają łącznie: a) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku po wygaśnięciu umowy konta, b) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku: elektronicznie (za pomocą e-mail i SMS) oraz telefonicznie, c) zgodę na przesyłanie przez Bank informacji dotyczących umów na podany przez posiadacza konta adres e-mail. Oprocentowanie specjalne jest stałe i obowiązuje przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta, wyłącznie dla pierwszego Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek w ramach konta objętego Ofertą „Na start”.

Oprocentowanie zmienne jest wyliczane jako suma stopy bazowej oraz marży, przy czym marża jest wartością ujemną. Zasady wyliczenia stopy bazowej określono w Regulaminie kont dla osób fizycznych. WIBOR 1M na dzień 25.07.2020 r. wyniósł 0,23%.

Dokumenty związane z Rachunkiem Oszczędzam

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób zgłosic chęć skorzystania z oferty "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują"?

Wyższe oprocentowanie przyznawane jest klientom automatycznie, po spełnieniu warunków uprawniających do jego uzyskania. Nie ma więc potrzeby rejestracji przystąpienia do oferty.

Na jak długo przyznawana jest oferta "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują"?

Każdego 10-tego dnia miesiąca następuję weryfikacja warunków, których spełnienien uprawnia do uzyskania podwyższonego oprocentowania na Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek. Po przyznaniu wyższego oprocentowania obowiązuje ono przez 1 miesiąc kalendarzowy - do kolejnej weryfikacji warunków oferty "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują".

Stopka redakcyjna

© 2020 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku