Baner
Swobodne oszczędzanie z większym zyskiem - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

Swobodne oszczędzanie z większym zyskiem

Lubisz oszczędzać, jak chcesz? Masz regularne wpływy na konto osobiste? Dostaniesz od nas o 0,20% więcej, jeśli odłożysz przynajmniej 100 zł miesięcznie na Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek. Oprocentowanie Twoich oszczędności wyniesie 0,70% w skali roku w promocji w ramach oferty specjalnej Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują. Oczywiście, w każdej chwili będziesz mógł wypłacić zaoszczędzone pieniądze.

Wymagany, comiesięczny wpływ dla 1 Konta to minimum 1000 zł, a dla Konta PROSTOoszczędzającego, Konta PROSTOoszczędzajacego PLUS lub PREMIUM - przynajmniej 1500 zł.

Oprocentowanie Rachunku Oszczędzam zostanie zwiększone automatycznie po trzech miesiącach wpływów na konto i rachunek. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie oferty specjalnej "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują" oraz w Regulaminie promocji " Zimowe korzyści na Rachunku Oszczędzam II ".

Zarządzanie Rachunkiem przez Internet, telefon i w placówce - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

Zarządzanie Rachunkiem przez Internet, telefon i w placówce

W dogodny dla siebie sposób - przez telefon, Internet lub odwiedzając placówkę Banku - możesz otworzyć Rachunek Oszczędzam, ustalić jego nazwę własną, zasilać go kolejnymi wpłatami.

Wypłaty bez szkody dla odsetek - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

Wypłaty bez szkody dla odsetek

Możesz wypłacić całość lub część środków, nie tracąc zgromadzonych już odsetek. Pierwsza wypłata w każdym miesiącu jest bezpłatna.

0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam - Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują

0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam

Rachunek oszczędnościowy zawsze prowadzimy dla Ciebie bezpłatnie.

Policz ile zaoszczędzisz

Skorzystaj z aplikacji CA NAVIGATOR. Dowiesz się, ile zarobisz oszczędzając na Rachunku Oszczędzam, sprawdzisz, czy ten produkt w największym stopniu pomoże realizować Twoje potrzeby, czy też jest w naszej ofercie inny, lepszy dla Ciebie produkt służący gromadzeniu oszczędności. Dowiedz się więcej

Swoboda zarządzania odsetkami

Sam decydujesz, czy odsetki od zgromadzonych środków będą dopisywane do rachunku bieżącego, czy do Rachunku Oszczędzam. Pamiętaj, że dopisanie odsetek do Rachunku Oszczędzam zwiększa kapitał, który pracuje na Twój zysk.

Komfortowe, automatyczne oszczędzanie

Ustaw zlecenie automatycznego zasilania Rachunku Oszczędzam z Twojego konta i bądź spokojny o regularne przelewy na rachunek oszczędnościowy. Ta opcja nic nie kosztuje - nie pobieramy od niej żadnych prowizji. Minimalna kwota automatycznego przelewu wynosi 50 zł.

Rachunek do Twojego konta osobistego

Rachunek Oszczędzam działa w ramach Twojego konta osobistego. Możesz go otworzyć w dowolnej chwili, nawet przez Internet.

Bezpieczeństwo w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Credit Agricole Bank Polska S.A. uczestniczy w obowiązkowym systemie gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych lub należnych z tytułu wierzytelności potwierdzonych wystawionymi przez Bank dokumentami. Od 30 grudnia 2010r. Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia wypłatę środków zgromadzonych w banku przez jednego deponenta do równowartości w złotych 100.000 EURO. Środki te podlegają 100% gwarancji. W przypadku środków na rachunkach wspólnych (np. współmałżonków) limit gwarancji 100.000 EURO dotyczy każdego ze współposiadaczy rachunku.

Polecamy również:

Antidotum Progresywne Ubezpieczenie i oszczędzanie w jednym Premia ubezpieczeniowa nawet do 1,80% Coroczna wypłata premii Prawo do całej premii przy wypłacie środków
Konto PROSTOoszczędzające PLUS 0 zł za prowadzenie konta 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce 0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne Unikalna usługa "CAsaver"

Oprocentowanie

Rachunek Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek
(Oprocentowanie zmienne)

Stopa bazowa + marża Oprocentowanie standardowe w ofercie Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują Oprocentowanie promocyjne *
WIBOR 1M + (- 1,5%) + 0,3% 0,45% 0,70%

* Promocja " Zimowe korzyści na Rachunku Oszczędzam II " obowiązuje w okresie: 01.01.2018 r. - 31.01.2018 r.

Oprocentowanie zmienne jest wyliczane jako suma stopy bazowej oraz marży, przy czym marża jest wartością ujemną. Zasady wyliczenia stopy bazowej określono w Regulaminie konta dla klientów instytucjonalnych Konto Biznes. WIBOR 1M na dzień 25.12.2017 r. wyniósł 1,65%.

Dokumenty związane z Rachunkiem Oszczędzam

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób zgłosic chęć skorzystania z oferty "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują"?

Wyższe oprocentowanie przyznawane jest klientom automatycznie, po spełnieniu warunków uprawniających do jego uzyskania. Nie ma więc potrzeby rejestracji przystąpienia do oferty.

Na jak długo przyznawana jest oferta "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują"?

Każdego 10-tego dnia miesiąca następuję weryfikacja warunków, których spełnienien uprawnia do uzyskania podwyższonego oprocentowania na Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek. Po przyznaniu wyższego oprocentowania obowiązuje ono przez 1 miesiąc kalendarzowy - do kolejnej weryfikacji warunków oferty "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują".

Stopka redakcyjna

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku