Zarabiaj więcej w prosty sposóbw ofercie Lokata - lojalni zyskują

Zarabiaj więcej w prosty sposób

Cenisz sobie oszczędzanie na lokatach? My doceniamy Twoją lojalność. W prosty sposób możesz na lokacie zarabiać więcej. Zyskaj stałe oprocentowanie wyższe o 0,2% od standardowej oferty! Nawet do 0,40% w skali roku. Tylko dzięki regularnym, comiesięcznym wpływom na Twoje konto osobiste.

Minimalna kwota pojedynczej Lokaty - lojalni zyskują to 1000 zł, a maksymalna - 50 000 zł.

Wybór okresu oszczędzania w ofercie Lokata - lojalni zyskują

Wybór okresu oszczędzania

Zaplanuj, jak chcesz zarabiać! Wybierz lokatę na 6 miesięcy lub na 1 rok.

Dowolna liczba lokat w ramach konta w ofercie Lokata - lojalni zyskują

Dowolna liczba lokat w ramach konta

Sam zdecyduj, ile lokat chcesz utworzyć w ramach swojego konta osobistego.

Wysokość zysku znana od pierwszego dnia w ofercie Lokata - lojalni zyskują

Wysokość zysku znana od pierwszego dnia

Wysokość swojego zysku znasz już w dniu otwarcia lokaty. Dzięki temu pewnie lokujesz swoje środki.

Wygodne otwarcie lokaty w placówce, przez Internet oraz telefon

Lokatę możesz otworzyć w dogodny dla siebie sposób: odwiedzając placówkę Banku, przez Internet lub telefon – również za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku.

Bezpieczeństwo w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Credit Agricole Bank Polska S.A. uczestniczy w obowiązkowym systemie gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych. Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia wypłatę środków zgromadzonych w banku przez jednego deponenta do równowartości w złotych 100.000 EURO. Środki te podlegają 100% gwarancji. W przypadku środków na rachunkach wspólnych (np. współmałżonków) limit gwarancji 100.000 EURO dotyczy każdego ze współposiadaczy rachunku.

Polecamy również:

Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskująSwobodne oszczędzanie z większym zyskiemZarządzanie Rachunkiem przez Internet, telefon i w placówceWypłaty bez szkody dla odsetek0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam

Szczegóły

Oprocentowanie

Obowiązuje od dnia 22.06.2020 r.

Okres Oferta standardowa Dodatkowe oprocentowanie 1 Lokata - lojalni zyskują
6 miesięcy (180 dni) 0,10%0,20% 0,30%
1 rok0,15%0,20% 0,35%
Okres Oferta mobilna Dodatkowe oprocentowanie 1 Lokata - lojalni zyskują 2
6 miesięcy (180 dni) 0,15%0,20% 0,35%
1 rok0,20%0,20% 0,40%

1 wyższe oprocentowanie uwarunkowane spełnieniem warunku regularnych wpływów zgodnie z Regulaminem oferty specjalnej "Lokata - lojalni zyskują"

2 oferta dotyczy lokat otwieranych w serwisie mobilnym CA24

Kapitalizacja i wypłata odsetek po okresie umownym lokaty.

Oprocentowanie środków lokaty terminowej zerwanej przed upływem zadeklarowanego okresu wynosi 0%.

Kalkulator oszczędności »

Dokumenty związane z Lokatą - lojalni zyskują

Pytania i odpowiedzi

Czy są jakieś konsekwencje w przypadku założenia Lokaty - lojalni zyskują i niespełnieniem warunku regularnych wpływów na konto?

Jeśli w jakimkolwiek miesiącu trwania Lokaty - lojalni zyskują nie zostanie spełniony warunek regularnego wpływu, to zgodnie z regulaminem Lokaty - lojalni zyskują , jej oprocentowanie zostanie obniżone do poziomu oprocentowania standardowej lokaty terminowej, o tym samym terminie zapadalności, jakie obowiązywało w dniu założenia Lokaty - lojalni zyskują. Raz obniżone oprocentowanie nie może już zostać podwyższone.

Gdzie mogę założyć Lokatę - lojalni zyskują?

Jeśli jesteś posiadaczem konta w Banku Credit Agricole możesz niezwłocznie założyć Lokatę - lojalni zyskują w serwisie telefonicznym CA24 pod nr telefonu 19 019 lub 48 71 35 49 009 (Klienci posiadający telekod) lub w serwisie internetowym CA24 (Klient posiadający dostęp do konta przez Internet). Możesz również założyć lokatę w dowolnej placówce Banku.
Jeśli nie masz jeszcze konta złóż najpierw wniosek internetowy o konto , zadzwoń pod nr 19 019 lub 48 71 35 49 009 lub udaj się do najbliższej placówki Banku w celu założenia konta.

Jakie są konsekwencje związane z wcześniejszym zerwaniem Lokaty - lojalni zyskują?

Wypłata środków z Lokaty - lojalni zyskują przed upływem zadeklarowanego okresu powoduje utratę całości odsetek.

Czy Lokata - lojalni zyskują jest przedłużana na następny termin automatycznie?

Podczas zakładania Lokaty - lojalni zyskują należy określić sposób zadysponowania lokatą po okresie umownym (należy wybrać jedną z 3 możliwości):

  • kapitał Lokaty - lojalni zyskują i odsetki zostaną przekazane na rachunek bieżący lub
  • odsetki zostaną przekazane na rachunek bieżący, a z kapitału Lokaty - lojalni zyskują zostanie założona nowa lokata terminowa na taki sam okres jak poprzednia Lokata - lojalni zyskują, z oprocentowaniem obowiązującym w danym momencie w Banku dla standardowej lokaty terminowej lub
  • z kapitału Lokaty - lojalni zyskują i odsetek zostanie założona nowa lokata terminowa na taki sam okres jak poprzednia Lokata - lojalni zyskują, z oprocentowaniem obowiązującym w danym momencie w Banku dla standardowej lokaty terminowej. Dyspozycję dotyczącą sposobu zadysponowania lokatą po okresie umownym można zmienić bezpłatnie najpóźniej 1 dzień przed upływem terminu Lokaty - lojalni zyskują.

W którym momencie zostaje przyznane podwyższone oprocentowanei na Lokacie - lojalni zyskują?

Wyższe oprocentowanie na Lokacie - lojalni zyskują odwiązuje od momentu założenia lokaty. Należy jednak pamiętać, że zgodnie z Regulaminem Lokaty - lojalni zyskują, aby oprocentowanie to zostało utrzymane musi zostać spełniony wymóg regularnych wpływów na konto. Pierwszy wpływ na konto musi nastąpić do 10 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiło założenia lokaty.

Stopka redakcyjna

© 2020 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku