Kursy walut 2017-10-17, g.08:46
Waluta Kupno Sprzedaż
1 EUR 4,0870 4,3834
1 USD 3,4749 3,7269
1 GBP 4,6027 4,9365
1 CHF 3,5509 3,8085
Baner

Nawet 200 zł premii za przeniesienie konta

Przenieś do nas swoje konto z innego banku. Możesz otrzymać za to nawet 200 zł premii . Przelejemy ją na Twoje nowe Konto w Credit Agricole. Wystarczy, że do 31.12.2017 r. otworzysz wybrane przez siebie konto z kartą, przeniesiesz się do nas ze swojego dotychczasowego banku, zapewnisz regularne wpływy na konto w kwocie min. 3 000 zł miesięcznie, przez co najmniej 3 miesiące oraz spełnisz pozostałe warunki obowiązującej promocji. Szczegóły promocji w regulaminie oraz w załączniku do regulaminu. Jeśli Twoje wpływy będą niższe, ale wyniosą min. 1 500 zł miesięcznie, wtedy w ofercie za przeniesienie premia wyniesie 100 zł. Szczegóły oferty w regulaminie .

Dowiedz się więcej o przeniesieniu konta

Twój dedykowany doradca w Koncie PROSTOoszczędzającym PREMIUM

Twój dedykowany doradca

Możesz liczyć na jego pomoc i wskazówki zawsze, gdy potrzebujesz rady w sprawach finansowych. Przedstawi najkorzystniejsze dla Ciebie oferty Banku i zaproponuje najlepsze rozwiązania.

0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne w Koncie PROSTOoszczędzającym PREMIUM

0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne

Wszystkie przelewy zlecane przez internet lub aplikację mobilną wykonujesz bezpłatnie.

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie w Koncie PROSTOoszczędzającym PREMIUM

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie są dla Ciebie bezpłatne.

0 zł za ekskluzywną kartę płatniczą Mastercard w Koncie PROSTOoszczędzającym PREMIUM

0 zł za ekskluzywną kartę płatniczą Mastercard

Otwórz konto PROSTOoszczędzające PREMIUM, a bez dodatkowej opłaty otrzymasz nowoczesną kartę zbliżeniową Mastercard Debit Platinum, akceptowaną na całym świecie. Dzięki niej zyskujesz dostęp do wielu prestiżowych usług. ( Dowiedz się więcej )

Jedno z trzech najlepszych kont premium - Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM

Jedno z trzech najlepszych kont premium

Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM zajęło 3. Miejsce w rankingu Money.pl w kategorii "Najlepsze konto Premium 2014", opracowanego przez serwis Market.Money.pl na podstawie ofert banków obowiązujących dla kont typu Premium w marcu 2014 r. Na potrzeby rankingu sprawdzone zostały rachunki dla klientów deklarujących wpływy w kwocie powyżej 3 tys. Złotych oraz posiadających kapitał do zdeponowania, z wyłączeniem rachunków dostępnych w ramach bankowości prywatnej.

0 zł za przelewy krajowe Elixir

Wszystkie przelewy krajowe zlecasz bezpłatnie: w Internecie, placówkach Banku i przez telefon.

Unikalna usługa "CAsaver"

Nie masz czasu lub motywacji, by odkładać pieniądze? Teraz Twoje konto oszczędza dla Ciebie! Wydatki, za które płacisz kartą płatniczą, zaokrąglamy w górę – Ty sam ustalasz, do jakiej kwoty: 0,50 zł, 1 zł czy 5 zł. Środki z każdego takiego zaokrąglenia trafiają na rachunek oszczędnościowy prowadzony w ramach Twojego konta. Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie na życie i bezpłatne usługi assistance

Zakładając konto PROSTOoszczędzające PREMIUM, możesz skorzystać z MULTIPAKIETu Maxi , czyli 5 pakietów ubezpieczeń assistance. Są to: Pakiet Pomoc Techniczna na usterki i awarie w domu, Pakiet Pomoc Medyczna na problemy zdrowotne, Pakiet Bezpieczna Kieszeń ochrona przed drobnymi kradzieżami, Pakiet Pomoc Samochodowa assistance w razie awarii Twojego samochodu oraz Pakiet Bezpieczny Telefon ochrona telefonu na wypadek kradzieży lub uszkodzenia.

Wygodny dostęp do konta przez Internet i telefon

Nasze serwisy: mobilny, telefoniczny i internetowy są dostępne dla Ciebie przez 7 dni w tygodniu. Doradcy serwisu telefonicznego CA24 przez 24h na dobę są do dyspozycji naszych Klientów. Aplikacja mobilna CA24 Mobile jest dostępna na wszystkie najważniejsze systemy operacyjne.

Proste płatności w sklepach internetowych

Przelewy internetowe CA Przelew Online to najwygodniejsza forma płatności za zakupy internetowe, na przykład w sklepach i na aukcjach internetowych. Wszystkie dane i kwotę transakcji system uzupełnia automatycznie - Ty jedynie zatwierdzasz przelew hasłem SMS lub poprzez wskazanie tokena, a odbiorca otrzymuje wiadomość o wpłacie.

Do konta polecamy

Indywidualna Linia Kredytowa Kredyt w Twoim koncie osobistym Nawet do 50 000 zł limitu kredytowego Przejrzyste zasady kredytu Wygodne zmniejszenie limitu
Rachunek Oszczędzam - oferta standardowa Oprocentowanie zmienne 0,50 % w promocji - kapitalizacja kwartalna Dowolna kwota i termin wpłat Wypłaty bez szkody dla odsetek Zarządzanie Rachunkiem Oszczędzam przez Internet, telefon i w placówce

Szczegóły

Opłaty i dokumenty

Stopka redakcyjna

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku