Kursy walut 2016-12-05, g.08:46
Waluta Kupno Sprzedaż
1 EUR 4,3319 4,6461
1 USD 4,0840 4,3802
1 GBP 5,1883 5,5647
1 CHF 4,0332 4,3258
Baner

Co dwie pensje, to nie jedna - trwa loteria kont osobistych

Do 9.12.2016 możesz zgłosić swój udział w loterii kont osobistych "Podwajamy wynagrodzenie – Lojalni zyskują". W loterii może wziąć udział każdy kto posiada lub otworzy konto osobiste w Banku Credit Agricole i przelewa na to konto wynagrodzenie oraz dokona prawidłowego zgłoszenia udziału w Loterii .
Do wygrania równowartość wynagrodzenia przelewanego na konto osobiste w Credit Agricole – nawet do 10 000 zł. Nie czekaj. Zgłoś się już dziś. Zobacz szczegóły i regulamin loterii .

100 zł premii za przeniesienie konta

Przenieś do nas swoje konto z innego banku. Możesz otrzymać za to premię 100 zł. Przelejemy ją na Twoje nowe Konto w Credit Agricole. Wystarczy, że spełnisz pozostałe warunki obowiązującej oferty, między innymi zawrzesz umowę o usługę bankowości elektronicznej, będziesz korzystać z karty płatniczej i zapewnisz stałe wpływy w wysokości co najmniej 1500 zł miesięcznie. Szczegóły promocji w regulaminie .
Dowiedz się więcej o przeniesieniu konta

0 zł za prowadzenie konta - Konto PROSTOoszczędzające PLUS

0 zł za prowadzenie konta

Pozbądź się kosztów prowadzenia konta. Wystarczy, że zapewnisz comiesięczne wpływy na rachunek w wysokości 1500 zł. Jeśli masz mniej niż 30 lat, wystarczy 1000 zł miesięcznych wpływów, by utrzymanie konta było dla Ciebie darmowe.

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce w Koncie PROSTOoszczędzającym PLUS

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, wypłaty gotówki z bankomatów w całym kraju są dla Ciebie bezpłatne.

0 zł prowizji za przelewy internetowe w Koncie PROSTOoszczędzającym PLUS

0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne

Wszystkie przelewy zlecane przez internet lub aplikację mobilną wykonujesz bezpłatnie.

Unikalna usługa CAsaver w Koncie PROSTOoszczędzającym PLUS

Unikalna usługa "CAsaver"

Nie masz czasu lub motywacji, by odkładać pieniądze? Teraz Twoje konto oszczędza dla Ciebie! Wydatki, za które płacisz kartą płatniczą, zaokrąglamy w górę - Ty sam ustalasz, do jakiej kwoty: 0,50 zł, 1 zł czy 5 zł. Środki z każdego takiego zaokrąglenia trafiają na rachunek oszczędnościowy prowadzony w ramach Twojego konta. Dowiedz się więcej

0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą!

Już dzisiaj możesz wypłacać kartą debetową wydaną do konta, gotówkę w bankomatach za granicą za 0 zł. Nie zwlekaj i skorzystaj z wyjątkowej oferty. Oferta dotyczy także kart debetowych prowadzonych w walucie obcej EUR, USD. Aby skorzystać z oferty wystarczy posiadać Konto PROSTOoszczędzające PLUS, wraz z wydaną do konta debetową kartą płatniczą. Szczegóły oferty w Tabeli opłat i prowizji kont dla osób fizycznych .

Wygodny dostęp do konta przez Internet i telefon

Nasze serwisy: mobilny, telefoniczny i internetowy są dostępne dla Ciebie przez 7 dni w tygodniu. Doradcy serwisu telefonicznego CA24 przez 24h na dobę są do dyspozycji naszych Klientów. Aplikacja mobilna CA24 Mobile jest dostępna na wszystkie najważniejsze systemy operacyjne.

Dedykowana karta płatnicza MasterCard

Do konta otrzymujesz nowoczesną kartę zbliżeniową MasterCard Debit Standard. Z jej pomocą możesz dokonywać płatności w punktach handlowo-usługowych oznaczonych logo MasterCard, a także wypłacać gotówkę z bankomatów. ( Dowiedz się więcej )

Proste płatności w sklepach internetowych

Przelewy internetowe CA Przelew Online to najwygodniejsza forma płatności za zakupy internetowe, na przykład w sklepach i na aukcjach internetowych. Wszystkie dane i kwotę transakcji system uzupełnia automatycznie - Ty jedynie zatwierdzasz przelew hasłem SMS lub poprzez wskazanie tokena, a odbiorca otrzymuje wiadomość o wpłacie.

Ubezpieczenie wspierające Ciebie i Twoją rodzinę

Zakładając konto PROSTOoszczędzające PLUS, możesz skorzystać z MULTIPAKIETu Maxi , czyli 5 pakietów ubezpieczeń assistance. Są to: Pakiet Pomoc Techniczna na usterki i awarie w domu, Pakiet Pomoc Medyczna na problemy zdrowotne, Pakiet Bezpieczna Kieszeń ochrona przed drobnymi kradzieżami, Pakiet Pomoc Samochodowa assistance w razie awarii Twojego samochodu oraz Pakiet Bezpieczny Telefon ochrona telefonu na wypadek kradzieży lub uszkodzenia.

Do konta polecamy

Indywidualna Linia Kredytowa Kredyt w Twoim koncie osobistym Nawet do 50 000 zł limitu kredytowego Przejrzyste zasady kredytu Wygodne zmniejszenie limitu
Rachunek Oszczędzam - oferta standardowa Oprocentowanie zmienne 0,60 % w promocji - kapitalizacja kwartalna Dowolna kwota i termin wpłat Wypłaty bez szkody dla odsetek Zarządzanie Rachunkiem Oszczędzam przez Internet, telefon i w placówce

Szczegóły

Opłaty i dokumenty

© 2016 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferta Banku Menu