Kursy walut 2017-10-17, g.08:46
Waluta Kupno Sprzedaż
1 EUR 4,0870 4,3834
1 USD 3,4749 3,7269
1 GBP 4,6027 4,9365
1 CHF 3,5509 3,8085
Baner

Nawet 200 zł premii za przeniesienie konta

Przenieś do nas swoje konto z innego banku. Możesz otrzymać za to nawet 200 zł premii . Przelejemy ją na Twoje nowe Konto w Credit Agricole. Wystarczy, że do 31.12.2017 r. otworzysz wybrane przez siebie konto z kartą, przeniesiesz się do nas ze swojego dotychczasowego banku, zapewnisz regularne wpływy na konto w kwocie min. 3 000 zł miesięcznie, przez co najmniej 3 miesiące oraz spełnisz pozostałe warunki obowiązującej promocji. Szczegóły promocji w regulaminie oraz w załączniku do regulaminu. Jeśli Twoje wpływy będą niższe, ale wyniosą min. 1 500 zł miesięcznie, wtedy w ofercie za przeniesienie premia wyniesie 100 zł. Szczegóły oferty w regulaminie .

Dowiedz się więcej o przeniesieniu konta

Stałe koszty prowadzenia konta w Koncie PROSTOoszczędzającym

Stałe koszty prowadzenia konta

Wolisz planować z góry wszystkie opłaty? Prowadzenie konta PROSTOoszczędzającego kosztuje zawsze tylko 4,90 zł miesięcznie.

0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w placówkach Banku w Koncie PROSTOoszczędzającym

0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w placówkach Banku

Bez żadnych dodatkowych kosztów wypłacasz gotówkę we wszystkich bankomatach przy placówce Credit Agricole.

Unikalna usługa CAsaver w Koncie PROSTOoszczędzającym

Unikalna usługa "CAsaver"

Nie masz czasu lub motywacji, by odkładać pieniądze? Teraz Twoje konto oszczędza dla Ciebie! Wydatki, za które płacisz kartą płatniczą, zaokrąglamy w górę - Ty sam ustalasz, do jakiej kwoty: 0,50 zł, 1 zł czy 5 zł. Środki z każdego takiego zaokrąglenia trafiają na rachunek oszczędnościowy prowadzony w ramach Twojego konta. Dowiedz się więcej

Wygodny dostęp do konta przez Internet i telefon

Wygodny dostęp do konta przez Internet i telefon

Nasze serwisy: mobilny, telefoniczny i internetowy są dostępne dla Ciebie przez 7 dni w tygodniu. Doradcy serwisu telefonicznego CA24 przez 24h na dobę są do dyspozycji naszych Klientów. Aplikacja mobilna CA24 Mobile jest dostępna na wszystkie najważniejsze systemy operacyjne.

0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne

Wszystkie przelewy zlecane przez internet lub aplikację mobilną wykonujesz bezpłatnie.

Proste płatności w sklepach internetowych

Przelewy internetowe CA Przelew Online to najwygodniejsza forma płatności za zakupy internetowe, na przykład w sklepach i na aukcjach internetowych. Wszystkie dane i kwotę transakcji system uzupełnia automatycznie - Ty jedynie zatwierdzasz przelew hasłem SMS lub poprzez wskazanie tokena, a odbiorca otrzymuje wiadomość o wpłacie.

Dedykowana karta płatnicza Visa Electron

Do konta otrzymujesz wygodną kartę płatniczą Visa Electron. Z jej pomocą możesz dokonywać płatności w punktach handlowo-usługowych oznaczonych logo Visa, a także wypłacać gotówkę z bankomatów. ( Dowiedz się więcej )

Ubezpieczenie wspierające Ciebie i Twoją rodzinę

Zakładając konto PROSTOoszczędzające, możesz skorzystać z MULTIPAKIETu Maxi , czyli 5 pakietów ubezpieczeń assistance. Są to: Pakiet Pomoc Techniczna na usterki i awarie w domu, Pakiet Pomoc Medyczna na problemy zdrowotne, Pakiet Bezpieczna Kieszeń ochrona przed drobnymi kradzieżami, Pakiet Pomoc Samochodowa assistance w razie awarii Twojego samochodu oraz Pakiet Bezpieczny Telefon ochrona telefonu na wypadek kradzieży lub uszkodzenia.

Do konta polecamy

Indywidualna Linia Kredytowa Kredyt w Twoim koncie osobistym Nawet do 50 000 zł limitu kredytowego Przejrzyste zasady kredytu Wygodne zmniejszenie limitu
Rachunek Oszczędzam - oferta standardowa Oprocentowanie zmienne 0,50 % w promocji - kapitalizacja kwartalna Dowolna kwota i termin wpłat Wypłaty bez szkody dla odsetek Zarządzanie Rachunkiem Oszczędzam przez Internet, telefon i w placówce

Szczegóły

Opłaty i dokumenty

Stopka redakcyjna

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku