Tylko dla posiadaczy Konta PROSTOoszczędzającego PREMIUM - Karta płatnicza Mastercard Debit Platinum

Tylko dla posiadaczy Konta PROSTOoszczędzającego PREMIUM

Karta płatnicza Mastercard Debit Platinum gwarantuje maksimum komfortu. Wraz z kartą otrzymujesz wiele prestiżowych usług dodatkowych.

Płatności za Twoje zakupy na całym świecie - Karta płatnicza Mastercard Debit Platinum

Płatności za Twoje zakupy na całym świecie

Swoją kartą możesz płacić na całym świecie: w sklepach i punktach handlowo-usługowych oznaczonych logo Mastercard. Mastercard Debit Platinum to karta wypukła, powszechnie akceptowana za granicą.

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie - Karta płatnicza Mastercard Debit Platinum

0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie

Z kartą Mastercard Debit Platinum bez żadnych kosztów pobierasz pieniądze we wszystkich bankomatach w Polsce i za granicą.

Rabaty w całej Polsce

Płacąc debetową kartą płatniczą oszczędzasz w wielu sklepach i punktach usługowych m.in. w klubach fitness, SPA, hotelach i restauracjach. Dlatego zakupy, wypoczynek czy dobrą zabawę warto planować z Klubem Rabatowym . Partnerzy Banku Credit Agricole stale przygotowują dla Ciebie nowe promocje i atrakcyjne rabaty.

Polecamy rabaty Więcej o Klubie Rabatowym Credit Agricole >

Wygodne płatności zbliżeniowe

Korzystaj z najwygodniejszej formy płatności, dzięki technologii Mastercard® PayPass™. Przy zakupach o wartości do 50 zł nie musisz podawać numeru PIN. Wystarczy, że sprzedawca wprowadzi kwotę transakcji do systemu, a Ty na chwilę zbliżysz kartę do czytnika. Płatności powyżej 50 zł możesz dokonać również zbliżeniowo, po podaniu numeru PIN.

0 zł za zmianę PINu

Nie możesz zapamiętać numeru PIN? Obawiasz się, że ktoś mógł poznać Twój PIN? Zmień go bez żadnych dodatkowych opłat w wybranych bankomatach.

Do karty polecamy

Szczegóły

Opłaty i regulaminy

Stopka redakcyjna

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku