Szanowni Państwo,

przypominamy, że zgodnie z Regulaminem konta dla osób fizycznych, klient jest zobowiązany niezwłocznie poinformować Bank o każdej zmianie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, że z posiadanych przez Bank danych wynika, iż upłynął termin ważności dowodu osobistego, którym posługują się Państwo w kontaktach z Bankiem.

W związku z powyższym prosimy o aktualizację danych z dowodu osobistego. Aby zaoszczędzić Państwa czas, został przygotował specjalny formularz na stronie internetowej. Wystarczy załączyć skan lub zdjęcie obu stron ważnego dowodu osobistego oraz podać wymagane aktualne dane. Po otrzymaniu danych z formularza Bank prześle ponowną wiadomość za pomocą poczty serwisu internetowego CA24 celem potwierdzenia, że formularz został przesłany przez właściciela dowodu tożsamości. Prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcją zawartą w formularzu.

Jednocześnie informujemy, że aktualizacja dowodu osobistego możliwa jest również w każdej placówce bankowej. Adresy placówek bankowych znajdują się na naszej stronie internetowej

Wypełnij formularz

Stopka redakcyjna

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku