Karta płatnicza Visa Electron

Wygodna karta płatnicza na co dzień

Otwórz
konto

Płatności za Twoje zakupy

Płać kartą we wszystkich punktach handlowo-usługowych oznaczonych logo Visa.

Wypłata gotówki bez bankomatu

Nie musisz pobierać pieniędzy z bankomatu. Gotówkę możesz wypłacać także z punktów cash back w sklepach oznaczonym logo Visa.

Rabaty w całej Polsce

Płacąc debetową kartą płatniczą oszczędzasz w wielu sklepach i punktach usługowych m.in. w klubach fitness, SPA, hotelach i restauracjach. Dlatego zakupy, wypoczynek czy dobrą zabawę warto planować z Klubem Rabatowym . Partnerzy Banku Credit Agricole stale przygotowują dla Ciebie nowe promocje i atrakcyjne rabaty.

Polecamy rabaty Więcej o Klubie Rabatowym Credit Agricole >

Wygodne płatności zbliżeniowe

Korzystaj z najwygodniejszej formy płatności, dzięki technologii Visa payWave. Przy zakupach o wartości do 50 zł nie musisz podawać numeru PIN. Wystarczy, że sprzedawca wprowadzi transakcję do systemu, a Ty na chwilę zbliżysz kartę do czytnika. Płatności powyżej 50 zł możesz dokonać również zbliżeniowo, po podaniu numeru PIN.

0 zł za zmianę PINu

Nie możesz zapamiętać numeru PIN? Obawiasz się, że ktoś mógł poznać Twój PIN? Zmień go bez żadnych dodatkowych opłat w wybranych bankomatach.

Ochrona przed kradzieżą gotówki pobranej z bankomatu

Wypłacaj bezpiecznie pieniądze z bankomatów w Polsce i za granicą. Gotówkę pobraną przy pomocy karty płatniczej możesz ubezpieczyć. Maksymalna kwota Ubezpieczenia gotówki pobranej z bankomatu to nawet 1000 złotych.

Do karty polecamy

Ubezpieczenie gotówki pobranej z bankomatu Ochrona środków wypłacanych z bankomatu Suma ubezpieczenia nawet do 1000 zł Bezpieczeństwo na co dzień i w podróży Opłata ubezpieczeniowa za grosze

Szczegóły

Opłaty i regulaminy

© 2013 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferta Banku Menu