Kariera

Pracownicy o pracy

Poniżej przedstawiamy opinie naszych pracowników, którzy opowiadają dlaczego wybrali Credit Agricole Bank Polska S.A. i dlaczego nadal chcą tu pracować

Agnieszka Żylak

Agnieszka Żylak

"Cenię możliwość pracy w rozwijających projektach wspierających organizację"

W swojej pracy najbardziej cenię współpracę z inspirującymi ludźmi. W Credit Agricole Bank Polska mam możliwość pracować z ludźmi zaangażowanymi w firmowe inicjatywy i dzielących się wiedzą.

Mój największy sukces zawodowy to firmowa nagroda Zarządu Credit Agricole Bank Polska. Nagroda jest dla mnie bardzo dużym wyróżnieniem i wyzwaniem na przyszłość. Mam nadzieję, że dalsza praca przyniesie pasmo kolejnych sukcesów.

W wolnym czasie podziwiam malarstwo Wassilyego Kanddinskyego, oglądam czeskie filmy oraz filmy Pedro Almodovara. Czytam wiele książek. Zimą poświęcam się jeździe na nartach i łyżwach. Ponadto bardzo lubię podróżować i zwiedzać dolnośląskie zamki.

Pracę w Credit Agricole Bank Polska S.A. polecam osobom, które chcą spotkać kreatywnych ludzi oraz pragną realizować ambitne projekty.

Alina Banaś

Alina Banaś

"Gdy praca jest pasją, dodaje skrzydeł"

W swojej pracy najbardziej cenię ludzi, z którymi mam przyjemność pracować. Odnosząc się do naszych wartości, codziennie od 11 lat spotykam się z przyjaznością i życzliwością. Mimo, iż każdy z nas jest indywidualnością, pracujemy drużynowo z zaangażowaniem i w pełni odpowiedzialnie. A praca w takiej drużynie daje niesamowitą satysfakcję i zadowolenie z tego co się robi, a co za tym idzie gwarantuje sukces.

Mój największy sukces to dwukrotne wyróżnienie firmową nagrodą Zarządu. Jest to dla mnie ogromna wartość i wyraz dużego uznania dla wykonywanej przeze mnie pracy. Również dla mojego zespołu, któremu chciałabym serdecznie podziękować za wyjątkowe zaangażowanie, współdziałanie i osiąganie niesamowitych wyników. To sprawia, że klient naszego banku wraca do nas z uśmiechem na twarzy.

Wolny czas poświęcam rodzinie. Uwielbiam spacery z moim 3 letnim synkiem Gabrysiem. Chętnie czytam książki biograficzne, pasjonuje mnie również literatura współczesna.

Pracę w Banku polecam wszystkim osobom, które chciałaby poczuć pozytywne emocje w pracy, które chcą do pracy przychodzić z uśmiechem, a wychodzić z jeszcze większym. To miejsce dla ludzi z inicjatywą, które są nastawione na rozwój zawodowy i osiąganie efektów. Credit Agricole Bank Polska S.A. to solidna firma, która daje nieograniczone możliwości.

Tomasz Chrustowski - Chruściński

Tomasz Chrustowski - Chruściński

"Największe sukcesy ciągle jeszcze przede mną"

W swojej pracy najbardziej cenię ludzi, z którymi na co dzień mam przyjemność pracować oraz których poznałem i spotkałem dotychczas na swojej drodze. Niezwykle cenna jest również możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, zdobywania nowych doświadczeń, wiedzy, ciągły rozwój i stawianie czoła coraz to nowym wyzwaniom.

Mój największy sukces to wyróżnienie firmową nagrodą przyznawaną przez Zarząd Banku. Mam jednak nadzieję, że największe sukcesy ciągle jeszcze przede mną.

W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi, staram się również korzystać z aktywnego wypoczynku. Jestem miłośnikiem lata, czyli długich i ciepłych dni, w trakcie których mogę zwiedzać i poznawać nowe, ciekawe miejsca, jeździć na rowerze, pływać oraz oddawać się innym sportowym pasjom.

Pracę w Banku polecam wszystkim osobom, które są otwarte na nowe doświadczenia, pragną zdobyć nowe umiejętności i wiedzę, interesują się tematyką bankowości i finansów, są ambitne i kreatywne a przy tym cenią sobie pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Kariera w Crédit Agricole